Medycyna Pracy

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Medycyna Pracy

Post autor: aleks »

Interesuje mnie podjęcie współpracy z medycyną pracy, która wykonuje badania wstępne oraz okresowe dla pracowników. Jesteście w stanie polecić mi coś na terenie Białołęki?
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 270
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Medycyna Pracy

Post autor: matylka »

Ja, badania do pracy robiłam sobie w https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/ Wszystko przebiegło szybko i sprawnie, bez żadnych problemów. Skierował mnie tam pracodawca, dlatego nie płaciłam za nic. Sprawdź ofertę tej kliniki, na pewno będziesz mógł nawiązać współpracę i wysyłać na badania tam swoich pracowników.
Awatar użytkownika
binqa
Posty: 29
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:49

Re: Medycyna Pracy

Post autor: binqa »

A ja wszystkie badania robiłam na Mokotowie w przychodni Medi Vita https://badania.medycynapracywawa.pl/. Bardzo sprawnie ( w ciągu 1 dnia ), bez kolejek i w fajnej atmosferze. Życzliwy personel. sympatyczni lekarze, dogodne terminy.
Awatar użytkownika
xiao
Posty: 16
Rejestracja: 12 lis 2019, 15:20

Re: Medycyna Pracy

Post autor: xiao »

ooo dzięki za namiar binqa ja się własnie rozglądałam za jakimś miejscem. kiedyś robiłam tam gdzie kierował mnie pracodawca a tym razem sama muszę jakieś miejsce ogarnąć. A jak piszesz, ze w tej medi vita wszystko można załatwić w ciągu 1 dnia to bardzo mi to pasuje.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Medycyna Pracy

Post autor: pikna »

Ja to wszelkie badania robiłam w medicover. Mamy wykupione z pracy pakiety medyczne u nich i dzięki temu na wizytę praktycznie od razu mogłam się umówić. Muszę przyznać, że podoba mi się taka opcja, bo jest to zdecydowanie bardziej korzystniejsze, niż czekanie na wizytę kilka tygodni czy miesięcy jak to jest na nfz.
izkaś

Re: Medycyna Pracy

Post autor: izkaś »

Tutaj https://hms-assistance24.com/swiadectwa-zdrowia,26,pl wydają świadectwa zdrowia. Poczytajcie sobie jak to wygląda. Można tam bowiem zrobić wstępne i okresowe badania na różne stanowiska. Można bowiem w ten sposób sprawdzić czy praca nie szkodzi danemu pracownikowi i czy jego stan się nie pogarsza. Poza tym takie badania pozwalają również na wykrycie wielu chorób. Właśnie dlatego warto je wykonywać.
Śnieżka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Śnieżka »

Pewnie, ze warto korzystać z takich pakietów. Jeśli tylko firma proponuje nam takie benefity. A często sami przedsiębiorcy biorą takie pakiety dla siebie i swojej rodziny. Sami zobaczcie https://mediccentre.pl/placowki jakie to wygodne.
gużka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: gużka »

W Medivicie w Warszawie można zrobić sobie teraz takie badania do pracy bez wychodzenia z domu, wszystko odbywa się online :) kapitalna sprawa zwłaszcza w czasach pandemii koronawirusa :)
rótkarótek

Re: Medycyna Pracy

Post autor: rótkarótek »

Moich pracowników postanowiłem wysłać na specjalistyczne badania do lekarza medycyny pracy. Zostały one zrealizowane u https://www.hipokratescmp.pl/oferta w sposób sprawny a przede wszystkim przyjazny. Moi ludzie mogli liczyć na pełen zakres badań, także te dodatkowe. Do tego doszły specjalistyczne badania psychologiczne.
lótka

Re: Medycyna Pracy

Post autor: lótka »

Na badania z zakresu medycyny pracy skierowałem się do https://www.medis.pl/uslugi i było to kapitalnym pomysłem. Były one konieczne do podjęcia nowej pracy a do tego pozwoliły na przekonanie się, czy z elementami mojego zdrowia oby na pewno wszystko git. Ale jest dobrze!
Obełek

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Obełek »

Jeżeli chodzi o medycynę pracy to ja osobiście polecam http://www.larmed.pl/oferta/medycyna-pracy. Oferta jest bardzo fajna, dopasowana do potrzeb, mają dobrych i doświadczonych specjalistów, z którymi dobrze się współpracuje. Jak dla mnie jest to OK, można praktycznie w krótkim czasie wszystko załatwić
Waldi993

Re: Medycyna Pracy

Post autor: Waldi993 »

PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ kompleksowo obsługuje medycynę pracy dla przedsiębiorstw, zapewniając badania wstępne, okresowe, kontrolne i końcowe. Pracodawcy mają dostęp do wygodnego portalu, umożliwiającego zarządzanie badaniami w firmie. Współpraca z blisko 800 placówkami medycyny pracy świadczy o zaangażowaniu firmy w zdrowie pracowników.
ODPOWIEDZ