Laboratorium

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Kryś

Laboratorium

Post autor: Kryś »

Jakie szkolenia laboratoryjne są godne uwagi? Co muszą zawierać żebyście zwrócili na nie uwagę? Jakie punkty programu Was przyciągną?
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Laboratorium

Post autor: chamia »

Wiele ciekawych artykułów dla młodzieży ale nie tylko można znaleźć tutaj https://gim3ns.pl/aktualnosci-2019/ Warto na takie zerkać.
rodzinawplecaku.pl
niekłk

Re: Laboratorium

Post autor: niekłk »

Szkolenia zależne są od tego, w jakim dokładnie laboratorium pracujecie. Na pewno musicie znać się na sprzęcie, na jakim pracujecie, więc tu możesz znaleźć powiązane kursy szkoleniowe. Co do sprzętu, to my pracujemy między innymi na spektroskopach emisyjnych, je oraz różne wyroby z metali szlachetnych do laboratorium kupiliśmy w firmie METIMEX http://www.metimex.com.pl/pl/oferta.html w Pyskowicach. Ich oferta jest szeroka, ceny mają atrakcyjne, no i jakość dostępnych tam sprzętów jest bardzo wysoka, polecam.
oleś

Re: Laboratorium

Post autor: oleś »

Jeśli o to chodzi to wysokiej jakości urządzenia laboratoryjne, produkty do badań i testów diagnostycznych czy specjalistyczne odczynniki chemiczne kupicie u sprawdzonego dostawcy sprzętu laboratoryjnego UniMarket z Poznania https://www.unimarket.net.pl/oferta/spr ... loatacyjne Fachowo doradzają i szybko i sprawnie realizują zamówienia, także warto sobie ten namiar zapamiętać.
adł

Re: Laboratorium

Post autor: adł »

Najbardziej z zakresu sprzętu, jakiego używamy, czasami są fajne szkolenia o samych próbkach. Co do sprzętu, to my w naszym laboratorium kupiliśmy wiele urządzeń z oferty firmy Biomix https://www.biomix.pl/kontakt/ z Mościska. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, no i wysokiej jakości produkty, które świetnie nam się sprawdzają, bo są dokładne i precyzyjne. Warto się u nich zaopatrzyć.
szcv

Re: Laboratorium

Post autor: szcv »

Uważam, ze szkolenia związane z pracą nowoczesnych maszyn laboratoryjnych są godne uwagi albo takie, o nowych metodach badań. My szkolimy się regularnie, pracujemy w naszym laboratorium już 4 lata i chcemy być ze wszystkim na bieżąco. W tym roku wymienialiśmy kilka maszyn, w tym kupiliśmy nowe zamrażarki niskotemperaturowe. Tego typu sprzęt kupiliśmy w firmie PHC Europe B.V. Oni mają bardzo wysokiej jakości sprzęt laboratoryjny, ale oprócz oferty produktowej, świadczą również usługi, między innymi walidacji wag laboratoryjnych, co jest bardzo przydatne. Ceny mają korzystne, polecam.
Łszonacz

Re: Laboratorium

Post autor: Łszonacz »

Kompleksowym wyposażeniem laboratoriów zajmuje się firma http://www.labo24.pl/. Mogę polecić zdecydowanie z nimi współpracę, z uwagi na dobrą jakość, pełny zakres wyposażenia, pełną funkcjonalność produktów. Polecam aparaturę szklaną procesową, sprzęt do filtracji, meble, odczynniki, porcelanę labolatoryjną. Wszystko umożliwia po prostu normalną pracę, która w dzisiejszych czasach jest niezwykle ważna. Warto kupować w dobrych sklepach, tam na pewno otrzymamy kompleksowe wsparcie
doriss

Re: Laboratorium

Post autor: doriss »

Według mnie tego typu biznes, jest jak najbardziej ok. Jednakże trzeba zaznaczyć, jak ważnym aspektem jest odpowiednie wyposażenie. Dlatego tutaj https://www.argenta.com.pl/Sprzety-labo ... i-koncowki w razie czego śmiało możecie sobie sprawdzić poszczególne oferty na wyposażenie tego typu.
thejudment

Re: Laboratorium

Post autor: thejudment »

Który ręczny spektrometr ramana jest modelem, jaki macie ochotę mieć w firmie laboranckiej? Nie mam innych laborantów poza moim synem, a on mi tylko wskazał, że to jest do kupienia i to tyle. No i jak się tym zająć? Co sądzicie?
ODPOWIEDZ