Kontenery biurowe

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Kontenery biurowe

Post autor: heniutek »

Wiecie może, który kontenery biurowe producent jest w stanie wykonać dosyć dużą liczbę kontenerów w ciągu 3 miesięcy? Będziemy potrzebowali kilkanaście sztuk, wedle określonej specyfikacji. Mamy kilka ofert i się zastanawiamy, która byłaby dla nas korzystniejsza.
Awatar użytkownika
Andzi
Posty: 50
Rejestracja: 25 mar 2020, 16:36

Re: Kontenery biurowe

Post autor: Andzi »

Planujecie już urządzanie swojego biura? Ja postawiłam na typowo nowoczesny design. Myślę, że warto sobie sprawdzić tu co proponuje firma https://www.import-maszyn.eu Na ich stronie będziecie mogli znaleźć w bardzo dobrych cenach urządzenia biurowe takie jak liczarki, niszczarki, maszyny pakujące i inne.
Fłottarski

Re: Kontenery biurowe

Post autor: Fłottarski »

Kontenery socjalne oraz kontenery morskie oferuje firma https://www.kontenery-herkules.pl/. Polecam zdecydowanie współpracę. Kontenery są dobrej jakości, wytrzymałe, odporne na warunki, pozwalające na wykonywanie pracy lub transport towarów. Praktyczne zastosowanie, więc będziemy zadowoleni
KamilŻ123

Re: Kontenery biurowe

Post autor: KamilŻ123 »

Jeżeli jesteśmy w temacie kontenerów to polecam zapoznać się z oferta tej firmy https://panelsystem.pl/. Ja zamawiam od nich kontenery biurowe, pawilony, kontenery typu stróżowki czy portiernie. Ja osobiście zamawiałem u nich kontener na portiernie, który jest idealny.
ginm

Re: Kontenery biurowe

Post autor: ginm »

No jasne, możesz od razu skontaktować się z firmą Kontener Serwis ze Szczecina. Oni mają szeroki zakres produktów, kontenery różnego rodzaju, w tym biurowe, które można od nich kupić albo wynająć. My kupiliśmy od nich 3 kontenery biurowe, które doskonale nam się sprawdzają. 2 z nich używamy podczas robót na lokacjach, jako tymczasowe miejsca pracy, a jeden z nich zaadaptowaliśmy na nasze biuro całoroczne. One są porządnie wykonane, wytrzymałe, spełniają nasze wymagania co do jakości i cen, polecam.
Jurłaczcz

Re: Kontenery biurowe

Post autor: Jurłaczcz »

Jak dla mnie właśnie dobrej jakości kontenery modułowe to bardzo dobra alternatywa dla drogich biur i lokali usługowych. Warto mieć na uwadze, że tak naprawdę nie każda firma potrzebuje takiego lokalu, nie każdą firmę na to stać. W http://novikont.eu/ można zamówić kontenery na indywidualne zamówienie. Są wykonane bardzo dokładnie, bez dwóch zdań dobre jakościowo, odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, proste do aranżacji i użytkowania

perz w trawie
ODPOWIEDZ