Kominki do domu

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Adaś

Kominki do domu

Post autor: Adaś »

Jakie kominku do domu będą najlepsze? Które sprawdzą się w mieszkaniu? Jakie wybrać: konwekcyjne, na gaz, z płaszczem wodnym czy biokominki? Najlepiej skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie, który dobierze odpowiednie źródło ciepła do potrzeb i możliwości pomieszczenia. Takim fachowcem w tej dziedzinie jest firma Kominki Godzic, która projektuje i wykonuje kominki różnego rodzaju https://www.kominki-godzic.pl/

Obrazek
Maryś

Re: Kominki do domu

Post autor: Maryś »

Jak sięgam tylko pamięcią zawsze kominek w domu, był moim marzeniem.Tyle tylko ,że nie mieliśmy swojego domu, mieszkaliśmy w bloku. Kiedy powstał pomysł by zacząć budować dom jednorodzinny wiedzieliśmy ,że będzie w nim miejsce na kominek. Najważniejszą sprawą był wybór odpowiedniego wkładu kominkowego, który odpowiadać nam będzie designem i mocą. Na szczęście z pomocą przyszedł internet - https://www.unico-kominki.com/porady-i- ... wy-wybrac/ .Znalazłam poradnik, który wskazywał na to co ważne przy wyborze wkładu kominkowego.
katee

Re: Kominki do domu

Post autor: katee »

Od siebie mogę polecić kominki z oferty tego producenta https://ignif.com/drzwiczki-kominkowe/. Koniecznie się z nia zapoznaj. Myslę, że bez problemu znajdziesz tam kominek do swojego domu. My mamy kominek od IGNIF już rok i jesteśmy bardzo zadowoleni. Sprawdza się doskonale i idealnie pasuje do naszego salonu.

jod spirulina
Boluś00

Re: Kominki do domu

Post autor: Boluś00 »

Według mnie kominek w domu to super sprawa, ponieważ taki kominek naprawdę super wygląda. Z tego co kojarze to na stronie https://www.schiedel.com/pl/systemy-kom ... ierdzewne/ znajdziecie sporo informacji na temat systemów kominowych nierdzewnych. Uważam, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem jeśli chcecie mieć kominy porządnej jakości. Poza tym warto poczytać na temat różnych kominów, a nie wybierać pierwszy lepszy z brzegu byle na szybko.
maryś701

Re: Kominki do domu

Post autor: maryś701 »

Boluś00 pisze: ↑15 lis 2021, 18:02 Według mnie kominek w domu to super sprawa, ponieważ taki kominek naprawdę super wygląda. Z tego co kojarze to na stronie ..... znajdziecie sporo informacji na temat systemów kominowych nierdzewnych. Uważam, że warto pomyśleć nad takim rozwiązaniem jeśli chcecie mieć kominy porządnej jakości. Poza tym warto poczytać na temat różnych kominów, a nie wybierać pierwszy lepszy z brzegu byle na szybko.
Jaki polecacie?

___
http://www.hotelkuracyjny.pl/
ODPOWIEDZ