jakie prezenty kupujecie

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
lotka

jakie prezenty kupujecie

Post autor: lotka »

Witam serdecznie. Chciałem zapytać, co najczęściej kupujecie jako prezent? Albo w jakich sklepach? Jeśli macie ciekawe propozycje prezentowe dla każdego, to dajcie proszę znać. Z góry dziękuję za informację.
jureks

Re: jakie prezenty kupujecie

Post autor: jureks »

Jeśli szukasz pomocy w wyborze odpowiedniego prezentu na Wielkanoc, sprawdź tę ofertę: https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikat ... icza/13661. Znajdziesz tam fascynujące kosze prezentowe w atrakcyjnych cenach. Jeśli planujesz obdarować swoich bliskich, to może to być doskonała okazja, aby skorzystać z oferty tego sklepu. Moim zdaniem, oferują oni produkty najwyższej jakości.
aśkaa

Re: jakie prezenty kupujecie

Post autor: aśkaa »

Jak chodzi o mnie, to głównie w internecie szukam pomysły na prezent. Jak chodzi o mnie, to szukałam teraz wyjątkowy prezent dla faceta i chyba mi się udało coś znaleźć odpowiedniego. Coś praktycznego i naprawdę dobrego... A dokładnie chodzi mi o zestaw pielęgnacyjny na stronie facetaria.pl.
blonka7

Re: jakie prezenty kupujecie

Post autor: blonka7 »

Często są to perfumy albo kosmetyki. Jakoś to taki w miarę bezpiecnzy prezent. Jeśli nie znam bardziej upodobań to coś ogólnego np. nawilżający krem do twarzy z kwasem hialuronowym (np Eveline Cream Shot by się tu nadał) albo zestaw balsam i krem do rąk. to się zawsze przyda i jest miłym prezentem
ODPOWIEDZ