Jak zarządzać klientami?

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Jak zarządzać klientami?

Post autor: Sibyl »

Witam. Polecacie może jakiś dobry program do sprawnego zarządzania Klientami? Co byście powiedzieli np. na taki program crm? Czy te wszystkie funkcje, które ma rzeczywiście będą przydatne? Trochę sporo tego tam jest.
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: Kochana »

A jak zarządzacie dokumentami w Waszych firmach? Macie do tego jakieś specjalne programy? My na przykład jakiś czas temu zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Primesoft, z której ofertą możesz się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/. Dostarcza nam ona nowoczesnych systemów, które pozwalają nam zarządzać dokumentami w wersji elektronicznej. Jest to naprawdę bardzo wygodne, więc polecamy ;)
Awatar użytkownika
Olka
Posty: 30
Rejestracja: 22 sie 2019, 19:31

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: Olka »

Jak dla mnie każda firma powinna mieć system crm Dzięki temu będziesz miał zapewniony elektroniczny obieg dokumentów, dobrą komunikację między działami w firmie i z klientami. Poza tym łatwiej będzie ci zarządzać wszystkimi procesami. BF4 https://bs4.pl/ ma naprawdę bardzo solidną i atrakcyjną ofertę.
Awatar użytkownika
Bastard
Posty: 25
Rejestracja: 30 sie 2019, 12:47

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: Bastard »

to klientem da się zarządzać? :shock:
Awatar użytkownika
specjalista
Posty: 41
Rejestracja: 21 lut 2020, 4:23

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: specjalista »

Olka pisze: ↑29 wrz 2019, 16:07 Jak dla mnie każda firma powinna mieć system crm
Może nie każda, ale z pewnością dla większości firm to spore ułatwienie w codziennej pracy. Przyznam, że my zdecydowaliśmy się na system crm dość późno. Nie mogliśmy znaleźć odpowiedniego. Ciężko nam było wybrać, ponieważ wiele funkcji w naszej branży było mało przydatnych. Znaleźliśmy firmę Innovation Software https://innovationsoftware.pl/rozwiazan ... stemy-crm/, która wykonała crm dopasowany do naszego biznesu. Zanim system powstał, pokazali nam makiety przedwdrożeniowe, więc wiedzieliśmy jak będzie wyglądał.

nie płaci za SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
emi8989
Posty: 104
Rejestracja: 17 sty 2020, 15:39

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: emi8989 »

Myślę, że interesującym rozwiązaniem może być wdrożenie takiej opcji, jak crm dla firmy szkoleniowej. Cały taki system sprawia, że w odpowiedni sposób można zarządzać różnymi procesami firmy. Większych szczegółów jednak warto szukać na stronie https://intersys.pl/oferta/system-crm-dla-firm/ . Na pewno wszystkiego się dowiecie.

zawór zwrotny montaż
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: Damko »

My mamy taki program do monitorowania płatności - https://monpay.pl/ i on jest też połączony z Krajową Informacją Długów Telekomunikacyjnych i dzięki temu ma się informacje o klientach. Przydatna funkcja. No i oczywiście można informować klientów o terminach faktur, wysyłać powiadomienia automatycznie
Awatar użytkownika
kszata
Posty: 49
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:32

Re: Jak zarządzać klientami?

Post autor: kszata »

Zanim podejmie się współpracę z nowym klientem warto sprawdzić czy jest on wiarygodny i uczciwy. W tym celu mogą się okazać pomocne dane jakie zawiera krajowy rejestr dłużników https://www.big.pl/baza-wiedzy/krajowy-rejestr-dlugow . Przedsiębiorcy mogą sprawdzać wszystkie podmioty w BIG, w tym również konsumentów. Mogą się np. dowiedzieć, czy ich nowy klient ma długi. Z usług BIG zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa mogą korzystać wszystkie podmioty, również osoby fizyczne.
ODPOWIEDZ