Hala przemysł technologia

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
miał

Hala przemysł technologia

Post autor: miał »

Kto u was zajął się budową hali, czy wykonaniem konstrukcji stalowych? Wykonaniem konstrukcji naszej hali stalowej zajęła się firma ALLTS http://allts.pl/oferta-alias/produkcja- ... metalowych z Łężyc. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy znają się na produkcji elementów i urządzeń metalowych, zajmują się również wykrawaniem blach i obróbką stali. Nasza hala jest porządnie wykonana, konstrukcja jest stabilna, firma spisała się świetnie, polecam. Dodatkowo wykonali nam regały magazynowe, stołu montażowe, itp.
równo

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: równo »

Jeżeli chodzi o samą halę stalową, to my skorzystaliśmy z usług firmy Stalkon http://stalkon.waw.pl/category/realizacje/ z Legionowa nieopodal Wieliszewa. Oni zajmują się generalnym wykonawstwem od lat, mają bogate doświadczenie, są kompetentni i rzetelni pod każdym względem. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług. My się na nich nie zawiedliśmy, to świetni fachowcy, zlecenie zrealizowali terminowo i dobrej cenie.

stylowa łazienka opinie
czeń

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: czeń »

My kupiliśmy już gotową halę i zajęliśmy się jej modernizacja, podobnie było z modernizacją urządzeń, które także zakupiliśmy z drugiej ręki. Potrzebowaliśmy między innymi nowych urządzeń z zakresu aparatury pomiarowej. Je znaleźliśmy i kupiliśmy w firmie ZACH METALCHEM https://www.metalchem.pl/pomiar-i-sygna ... atury.html z Gliwic. Urządzenia od nich są dokładne, precyzyjnie sprawdzają, na przykład temperaturę, czy ciśnienie, są opłacalne, polecam.
kośd

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kośd »

Halę postawiła nam lokalna firma, natomiast automatykę przemysłową w naszej firmie zaprojektowali i wykonali specjaliści z firmy KF-Domena https://kf-domena.com.pl/kat/174/roboty ... -produkcji z Katowic. Oni zajęli się także robotyką przemysłową w naszym zakładzie. Wszystko wykonali w terminie, który wcześniej z nimi ustaliliśmy. Są kompetentni, bez problemu się z nimi dogadywaliśmy, polecam.

pustków osiedle góra śmierci
mój

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: mój »

A korzystacie u siebie z wag? W naszej hali każda palety musi być dokładnie zważona, tak samo jak później pojazdy, które załadowujemy do transportu. Dlatego korzystamy u siebie z różnych rodzajów wag. Kupiliśmy je z firmy AXIS https://www.axis.pl/k-wagi-przemyszowe-69.html#text z Gdańska. Oni mają korzystne ceny, no i bardzo szeroki zakres produktów. Można się u nich kompleksowo zaopatrzyć, polecam.
niekł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: niekł »

Używacie w swojej hali wózków widłowych? U nas praca bez nich nie byłaby wykonalna. My wózki kupiliśmy używane, bo wyszło taniej, ale są to wysokiej jakości produkty, które są w stanie idealnym Zaleźliśmy je w ofercie Liftom https://www.liftom.pl/wynajem-wozkow-widlowych w Szczecinie. Oni sprzedają także wózki nowe, prowadza ich serwis, najem oraz organizują na nie kursy, To świetni specjaliści, warto skorzystać z ich usług.
żam

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: żam »

Co do hali, to my mamy halę namiotową, a której mamy magazyn. Uznaliśmy również, że wynajmiemy wózki widłowe, bo jednak nie chcieliśmy kupować tak drogiego sprzętu na stałe. Wózki wynajęliśmy z firmy TRUCK MOTOR BIS WÓZKI WIDŁOWE https://www.truckmotor.pl/oferta/wynajem z Olsztyna. Od nich wynajmujemy wózki już od kilku miesięcy, mają korzystne warunki najmu, cenowo się opłaca. Polecam.
doeł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: doeł »

A jaką macie podłogę w hali? My zdecydowaliśmy się na posadzkę betonową, jej wykonaniem profesjonalnie zajęła się firma Posadzki Pinta https://www.impregnatydobetonu.pl/uslug ... i-betonowe z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach. To jest bardzo wytrzymała posadzka, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne, więc trudno jest ja zniszczyć, dlatego tak świetnie nam się sprawdza. Jej wykonanie dość szybko poszło pracownikom tej firmy, wykazali się oni przy tym kompetencja i doświadczeniem, polecam ich serdecznie.
firń

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: firń »

No właśnie jeżeli o wózki widłowe chodzi, to my niedawno dokupiliśmy jeszcze dwa. Skorzystaliśmy w tym celu ponownie z usług firmy DMTECH http://dmtech.info.pl/index.php?id=1854 z Borkowa. Oni mają szeroki zakres usług, nie tylko sprzedają, ale również wynajmują sprzęt, w który zakres wchodzą wózki widłowe i ładowarki teleskopowe od dobrych producentów. Ceny ich usług są konkurencyjne, wózki od nich sprawdzają nam się doskonale, polecam.
czoło

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: czoło »

My potrzebowaliśmy wykonania nowych konstrukcji stalowych. Ich projektem na nasze zlecenie, zajęła się firma DM engineering S.C. https://www.dm-engineering.pl/oferta/pr ... -stalowych z Bydgoszczy. To rzetelne biuro projektowe, mają odpowiednie kompetencje, no i pracują terminowo. Z łatwością nawiązaliśmy z nimi współpracę, to oni zajęli się wcześniej u nas projektowaniem urządzeń przemysłowych i wykonali przy tym kawał dobrej roboty, polecam.
chociaż

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: chociaż »

mój pisze: ↑20 sie 2021, 20:21 A korzystacie u siebie z wag? W naszej hali każda palety musi być dokładnie zważona, tak samo jak później pojazdy, które załadowujemy do transportu. Dlatego korzystamy u siebie z różnych rodzajów wag.
Mamy tak samo, dlatego tak ważne są u nas wagi samochodowe, muszą być precyzyjne. Kupiliśmy je z firmy importera BIELSKIE WAGI https://www.bielskiewagi.pl/oferta/wagi-samochodowe z Żywca. Ich oferta jest szeroka, znajdują się, w niej nie tylko produkty, ale także usługi, takie jak legalizacja wag, którą należy powtarzać co 25 miesięcy w Urzędzie Miar. Szczerze wam ich polecam, to rzetelna firma, naprawdę warto skorzystać z ich usług.
zbójnik

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: zbójnik »

Jeżeli piszemy o technologii, to ja rozważam wprowadzenie czegoś takiego, jak sieć wan. Dzięki temu cały zespół będzie mógł dzielić się plikami bez zbędnego przesyłania ich do chmur i innych tego typu wynalazków. Ciekawą ofertę znalazłem tutaj: https://www.optidata.pl/urzadzenia/siec ... -wlan-lan/ . Jeśli chcielibyście zautomatyzować procesy w waszej firmie, to zachęcam do sprawdzenia.
Jurkiewiczż

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Jurkiewiczż »

Solidnej jakości hale stalowe z gotowych prefabrykatów o wysokiej wytrzymałości i odporności na trudne warunki środowiska wykona wam firma Largo Hale z Gdańska https://www.largohale.com.pl/oferta/hale-produkcyjne W 100 % nam się sprawdzili, uwinęli się z pracami szybko i sprawnie, cenowo było w porządku. Jeśli szukacie dobrych fachowców to na pewno będziecie zadowoleni z ich usług.
akł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: akł »

Jeżeli potrzebujecie podnośników różnego rodzaju, to możecie je wynająć, my tak robimy. Korzystamy w tym celu z usług wypożyczalni Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego "RAF-POL" https://podnosnikiostrow.pl/kontakt z Ostrowa Wielkopolskiego. Oni mają dobry jakościowo sprzęt, który działa niezawodnie, jest w świetnym stanie, a sam wynajem jest na dobrych warunkach i w korzystnej cenie. Firmę szczerze wam polecam.
ży09rd67

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: ży09rd67 »

W hali na pewno pomocne okażą się różnego rodzaju nowoczesne udogodnienia technologiczne - np. linie produkcyjne czy wykorzystanie automatyki, usprawniającej kontrolę nad całym miejscem. Polecam skontaktować się z firmą Pro-Assem ze Skawiny: https://pro-assem.pl/realizacje/ która specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Projektowanie i budowa maszyn produkcyjnych to ich domena, dlatego z całą pewnością będą w stanie dopasować najbardziej potrzebne i opłacalne rozwiązania do Twojej hali, a następnie zadbają o to, by zostały one w pełni profesjonalnie skonstruowane i zamontowane.
gęsty60

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: gęsty60 »

Po wybudowaniu hali i wyposażeniu jej we wszystkie niezbędne maszyny przemysłowe, trzeba będzie też pomyśleć o usprawnieniu transportu pomiędzy jej poszczególnymi częściami. W tym celu warto zaopatrzyć się w firmie Potyrała i Spółka ze Stargardu we wszystkie potrzebne elementy systemu transportu towarów: pasy, taśmy, łańcuchy i masę innych rzeczy. Sprawna logistyka ułatwi i przyspieszy pracę w hali. Polecam odezwać się do specjalistów z Potyrała i Spółka, którzy doradzą, jakie części warto wybrać, by transport był jak najbardziej wydajny. :)
króka

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: króka »

Możecie rozważyć outsourcing na terenie takiej firmy. Wszystko to wdrożyli https://moll.com.pl/oferta/outsourcing dzięki czemu rozpoczęliśmy świadczenie usług w sposób sprawny i zarządzanie flotą komunikacyjną przebiega dużo lepiej. Firma mocno na tym zyskała a przecież taki był cel. Odpowiadają również za pełną optymalizację.
ktoć

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: ktoć »

My maszyny i stanowiska do przemysłu kupiliśmy od producenta, z którego produktami, maszynami już mieliśmy do czynienia. Wiedzieliśmy, że jest rzetelny, że wszystko jest porządnie wykonane i godne kupienia oraz polecenia. Skorzystaliśmy z usług firmy LF https://www.lf-y.com/oferta/maszyny-i-s ... -przemyslu z Bierunia. Ich oferta jest rozbudowana, wyróżnia ich wysoka jakość, dokładność urządzeń, korzystne ceny.
dankł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: dankł »

Różnego rodzaju izolacje przemysłowe, czyli między innymi izolację akustyczną, rurociągów, itp., mamy z firmy IzoSerwis https://izoserwis.net/#oferta z Tuliszkowa. Ich oferta jest szeroka, mają wysokiej jakości różnego rodzaju produkty, które u nich dostępne są w atrakcyjnych cenach. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, dodatkowo zajęli się u nas zabezpieczeniem antykorozyjnym naszych maszyn i urządzeń, polecam.
człł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: człł »

Jeżeli chodzi o projekt i budowę hali, to u nas tym wszystkim zajęli się specjaliści z firmy Kalemba https://www.fhu-kalemba.pl/kontakt w Sieprawiu, to jest w województwie małopolskim. Pracują tam kompetentni ludzie, mają doświadczenie w branży i widzieliśmy wcześniej ich realizacje na żywo, Jakość wykonania nie pozostawiała żadnych wątpliwości, że są to ludzie godni polecenia, u nas także wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie.
nikł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: nikł »

My zajmujemy się spawaniem i jeżeli szukacie maszyn, narzędzi i materiałów z zakresu tej branży, to zdecydowanie mogę polecić wam sklep dystrybutora Nortech http://www.nortech-weld.pl/produkty/1-m ... pawalnicze z Radwanic. Ich oferta jest rozbudowana, bez problemu znajdziecie tam wszystko, czego potrzebujecie, my się u nich zaopatrujemy od dawna i mogę śmiało powiedzieć, że są dobrze zaopatrzeni i mają wysokiej jakości produkty.
Haąuru

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Haąuru »

Jeśli potrzebujecie zaopatrzyć się w tuleje ślizgowe cylindryczne, tuleje ślizgowe kołnierzowe, łożyska mostowe, płyty ślizgowe i taśmy i podkładki oporowe czy panewki łożyskowe to wszystko to znajdziecie w dobrych cenach w Gdyni w firmie FPM IN-BEAR https://inbear.pl/o-nas/ Warto się do nich skierować, bo można u nich liczyć na solidną jakość produktów i możliwość realizacji zlecenia na niestandardowe produkty. Firma też fachowo doradza i ma dobry kontakt z klientem.

ciastka z mąki jaglanej
wilł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: wilł »

My zdecydowaliśmy się na halę namiotową, kupiliśmy ją od firmy KMB Hale Namiotowe https://www.halenamiotowe.pl/kontakt z Warszawy. To hala namiotowa stworzona z solidnych płyt warstwowych, jest porządnie wykonana, solidna. Ta firma ma szeroki zakres usług i bardzo dobrej jakości produkty. Cenowo wyszło korzystnie, hala doskonale nam się sprawdza, mamy ją od ponad roku i jesteśmy z niej w pełni zadowoleni.
się

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: się »

U nas układami hydraulicznymi, pompami, itp. zajęła się firma Hydromet http://www.hydromet.pl/uklady-hydrauliczne.html z Bytomia na Śląsku. Oni doskonale sobie ze wszystkim poradzili, jest to doświadczony zakład mechaniczny, są kompetentni. Od lat zajmują się projektowaniem i budowaniem układów hydraulicznych. Mają korzystne ceny, opłaca się skorzystać z ich usług, zdecydowanie ich polecam. Układy działają niezawodnie.
wołkl

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: wołkl »

Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, robotyzacje, itp., to u nas tym wszystkim zajęła się firma Automation Robotics Machines https://arm-robotics.pl/integrator-auto ... emyslowej/ z Chorzowa. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, to bardzo kompetentni fachowcy, którzy są doświadczeni. Bez problemu dogadaliśmy się z nimi, a oni wykonali kawał dobrej roboty, realizując nasze zamówienia. Szczerze ich polecam.
kórtka

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kórtka »

Jak dla mnie, kluczem do sukcesu jest zadbanie o stosowny, nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt. A wiem, co mówię gdyż takie zaopatrzenie miałem okazję zamawiać bezpośrednio z oferty https://bulmach.com/products Bulmach. Obrabiarki do metalu z właściwym wyposażeniem, piły taśmowe czy rozdzielacze hydrauliczne na dobre zagościły na terenie mojej hali. Jakość odgrywa tutaj znaczącą rolę!
Kotuś

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Kotuś »

Pracując na hali często bywa potrzeba pracy na wysokościach. Jeśli nie chcecie inwestować w nowy sprzęt to bardzo korzystną opcją będzie wynajem podnośników nożycowych w bardzo dobrych cenach. Są to urządzenia bezpieczne, ciche i napędzane elektrycznie. Konstrukcja opiera się na sporych rozmiarów platformie zabezpieczonej barierkami, która unosi się na dwóch skrzyżowanych siłowników. To pomocne urządzenie.
maryś8

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: maryś8 »

miał pisze: ↑20 sie 2021, 9:56 Kto u was zajął się budową hali, czy wykonaniem konstrukcji stalowych? Wykonaniem konstrukcji naszej hali stalowej zajęła się firma ... z Łężyc. To doświadczeni i kompetentni specjaliści, którzy znają się na produkcji elementów i urządzeń metalowych, zajmują się również wykrawaniem blach i obróbką stali. Nasza hala jest porządnie wykonana, konstrukcja jest stabilna, firma spisała się świetnie, polecam. Dodatkowo wykonali nam regały magazynowe, stołu montażowe, itp.
Chętnie zerknę, co i jak!

___
Myjka do żywności - skuteczność
siękk

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: siękk »

Wiadomo, że w hali przemysłowej wiele elementów trzeba zabezpieczyć dodatkowo, przede wszystkim antykorozyjnie. My w tym celu używamy produktów zakupionych od firmy Carboline Polska https://www.carbolinepolska.pl/produkty-antykorozyjne z Wiśliny. Ich produkty antykorozyjne i ogniochronne są wysokiej jakości i działają dokładnie tak, jak powinny. U nich są dostępne w korzystnych cenach, polecam.
makińk

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: makińk »

U nas ogromny problem był z pompą hydrauliczną. Popsuła się i nie mogliśmy pracować, bo urządzenie przemysłowe przestało działać. Trzeba było szybko coś z tym zrobić. Jej naprawą zajęła się firma Sigma https://www.sigmaklimczak.com/naprawa-pomp z Daszewa, oni zajmują się także ich regeneracją i ogólnie sprzedażą nowych części. To dobrze zaopatrzona firma, zatrudniają kompetentnych i rzetelnych specjalistów. Naprawę wykonali terminowo i w dobrej cenie, szczerze ich polecam.
takzżże

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: takzżże »

A co z podłogą na hali? Jaka macie powierzchnię? My postawiliśmy na posadzkę żywiczną, bo one są bardzo wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Jej wykonaniem zajęła się u nas firma RESIN FLOORS – POSADZKI ŻYWICZNE http://posadzkizywiczne.net.pl/ z Giedlarowa. Spisali się doskonale, widać było, że znają się na tym, co robią, bo posadzka jest idealnie równa, wygląda dobrze i działa świetnie. Usługi mają w atrakcyjnych cenach.

alpinus zion
doimń

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: doimń »

W naszym przypadku problem był ze skorodowanymi konstrukcjami betonowymi. Musieliśmy działać szybko. Naprawą oraz wykonaniem na nich powłoki antykorozyjnej zajęła się dla nas firma Frykar https://www.frykar.pl/antykorozja-betonu/ w Bytomiu. Oni mają szeroki zakres usług, doświadczenie, wykonują kompleksowe naprawy i zabezpieczenia antykorozyjne konstrukcji betonowych zgodnie z normą PN-EN 1504, co było dla nas ważne. Ogólnie mają usługi w korzystnych cenach, polecam.
fromnńnjn

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: fromnńnjn »

My kupiliśmy nasze wózki widłowe z w zeszłym roku. One są niezawodne, nie psują się, bardzo dobrze się na nich pracuje. Kupiliśmy je z hurtowni Elar-Tech https://elar-tech.pl/pl/c/Wozki-widlowe/928 z Mikołowa. Produkty tej firmy są wysokiej jakości, doskonale nam się sprawdzają. Ich oferta jest szeroka, posiadają nie tylko wózki widłowe i części do nich, ale również na przykład podesty ruchome. Maszyny mają w korzystnych cenach, opłaca się skorzystać z ich usług.
czokłk

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: czokłk »

Kto u was zajmował się wentylacją przemysłową? My skorzystaliśmy z usług firmy Ann- kari https://ann-kari.pl/wentylacja/ z Wołomina i jesteśmy zadowoleni z tego, jak pracowali. Oni wykonali kawał dobrej roboty w korzystnej cenie, zdecydowanie mogę ich polecić, bo kompleksowo podeszli do zlecenia i zrealizowali je na dokładnie takich warunkach, na jakie się umawialiśmy. Mają profesjonalne i indywidualne podejście do klienta.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Kochana »

A skoro już mowa o halach przemysłowych, to czy wiecie, kto zajmuje się ich projektowaniem? Ja ostatnio widziałam ofertę takiej firmy Building4you na stronie internetowej https://www.building4you.pl/projektowan ... owych.html. Czy ktoś z Was miał z nią może do czynienia?
boom

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: boom »

Sami postawiliśmy dwie hale przemysłowe, tak, jak mieliśmy to założone w projekcie. Projekty budynków wykonał pan mgr inż. Piotr Jóźwik z Lublina. Jesteśmy zadowoleni z tego, jak przebiegła nasza współpraca, dogadywaliśmy się bez problemów. Projekty są w pełni dopasowane do naszego zapotrzebowania i gałęzi przemysłu, dzięki czemu już w wybudowanych halach dobrze nam się pracuje, mamy stworzone ergonomiczne miejsce pracy. Ten architekt swoją pracę wykonał terminowo i w korzystnej cenie, polecam serdecznie.
tynj

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: tynj »

A gdzie zaopatrujecie się w uszczelnienia i izolację? My wszystkie tego typu produkty kupujemy prosto z hurtowni Lubawka w Chełmsku Śląskim, bo mają przystępne ceny i bardzo szeroki asortyment W ich ofercie znajdujemy produkty wysokiej jakości, które faktycznie dobrze nam się sprawdzają. Ich pracownicy zawsze chętnie służą pomocą w dobraniu, czy znalezieniu odpowiednich środków, w zależności od zapotrzebowania, także doradztwo mają profesjonalne. Hurtownia jest godna polecenia.
monn

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: monn »

My mamy halę stalową ciepłą. Uznaliśmy, że lepiej jest w nią zainwestować, bo jednak chcemy mieć ten komfort cieplny zimą, bo pracujemy w niej cały rok. Jej zbudowaniem zajęła się firma Rem-Tech https://www.budownictwostalowe.com/realizacje/ z Radomyśla, ekipa wykonała swoją pracę rzetelnie, w dobrej cenie, kompleksowo i terminowo. Bez problemu spełnili wszystkie warunki, jakie omawialiśmy przed zleceniem im postawienia tej hali. To fachowcy godni polecenia.
Lesłł

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Lesłł »

Tak naprawdę budowę hali warto po prostu zacząć od spotkania z geologiem, który wykona kompleksowe badanie gruntu oraz sprawdzi, na jakim terenie budujemy, jak będzie się zachowywał obiekt, jakie materiały do budowy po prostu zastosować. Zerknijcie sobie na stronę https://www.geook.org/, to dobry i doświadczony specjalista, dysponujący odpowiednią wiedzą oraz przede wszystkim narzędziami, więc od A do Z wykona usługę, efekt moim zdaniem bardzo dobry i zgodny z oczekiwaniami
Włader

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Włader »

Firma Pol-Sver https://polsver.pl/ oferuje bardzo dobrej jakości maszyny do gięcia oraz obróbki blach. Chodzi między innymi o odpowiednie zaginarki do blach. Automatyczne, pozwalające na gięcie materiału w sposób powtarzalny, zgodnie z oczekiwaniami klientów, bez strat materiałowych czy właśnie zmiany jego parametrów technicznych. Współpraca z nimi jest po prostu opłacalna, z uwagi na kompleksowość oferty, szybką dostawę, montaż, rozruch oraz oczywiście serwis
otwarciie

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: otwarciie »

Ja to mam naprawdę wiele do powiedzenia, ale jak już, to na pewno będę wskazywać sobie coś takiego https://mimookolicznosci.pl/nowoczesne-technologie/ , bo jak wiadomo, nowe technologie są ważne. Mam nadzieję, że koniec końców znajdę coś, co będzie mi odpowiadało.
Sławomir

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: Sławomir »

Mogę Wam wszystkim polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej firmy Lizard, która specjalizuje się w obsłudze systemów informatycznych, w tym np. usługi informatyczne dla firm . Czy ktoś z Was również korzystał z ich usług?
kaliste

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kaliste »

Aby zmniejszyć ryzyko pożaru w halach produkcyjnych lub magazynowych konieczna jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego . Alarmy przeciwpożarowe powinny być regularnie testowane, a wszyscy pracownicy powinni zostać przeszkoleni w zakresie właściwej procedury ewakuacji. Ponadto materiały łatwopalne powinny być przechowywane z dala od źródeł ciepła, a gaśnice powinny być dostępne i łatwo dostępne.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: matylka »

Słuchajcie, jeżeli szukacie dobrej jakości maszyn do swojej firmy, które posiadają europejskie certyfikaty a także są ekologiczne, to tak się składa że mogę wam polecić ofertę https://letgroup.pl/ z któej to sama korzystałam.
kelly88

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: kelly88 »

Myślę, że tutaj może was zainteresować oferta carcon - ponieważ oni specjalizują się projektowaniu, jak budowaniu tego typu obiektów. Możecie liczyć zatem na ich pełne wsparcie. Według mnie warto polegać na takich specjalistach, ponieważ wszystko będziecie mieć dopilnowane od A do Z.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 327
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Hala przemysł technologia

Post autor: otherside »

W obszarze przemysłu kluczowe jest odpowiednie wyposażenie, takie jak urządzenia do filtracji, wymienniki ciepła czy armatura przemysłowa. Zajrzyj na https://www.energos-pro.pl/ , gdzie firma Energos-Pro, z wieloletnim doświadczeniem, pomoże Ci rozwiązać wszelkie problemy, zapewniając wydajność i niezawodność zakładu produkcyjnego.
ODPOWIEDZ