Fotografia biznesowa

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Damian_63
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 17:52

Fotografia biznesowa

Post autor: Damian_63 »

Witam!
Wiecie, gdzie w Gdańsku mógłbym umówić się na sesję biznesową? Potrzebuję kilku zdjęć na firmową stronę internetową i zależy mi, żeby było one jak najlepszej jakości. Dlatego też szukam naprawdę zdolnego fotografa. Będę wdzięczny za pomoc.
Awatar użytkownika
ksawery_81
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2020, 9:57

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: ksawery_81 »

Polecam umówić się do studia Justart. Każda sesja w ich studio przebiega w komfortowej i przyjemnej atmosferze, więc nie ma mowy o stresie. Natomiast zdjęcia są naprawdę dobre, mogą być również poddane większej lub mniejszej obróbce.
święta

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: święta »

Fotografia biznesowa, to znaczy jaka? Jak wy to widzicie? Ja na przykład wolałabym zdecydowanie mieć sprawdzone studio fotograficzne na takie sesje, ale jeśli nie macie, to możecie w zebrafoto.pl/ zapytać. Oni co prawda bardziej zdjęcie do prawa jazdy czy zdjęcie do paszportu robią, ale można powiedzieć, że dobrze znają się na fotografii. Może pójdą w nowy projekt.
miś

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: miś »

Nas bardziej dziś interesowałaby fotografia ślubna , bo mamy w sumie wiele do wybrania. ale tego akurat nie umiemy sami zdecydować. Co prawda sporo osób nam próbuje doradzić, ale to poważna kwestia i nie wszystko jest dla nas jasne. Kogo wy byście polecali? Dodam, że obojgu nam zależy na takich zdjęciach wow, które mogą naprawdę super wyglądać.
Fotografia ślubna

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: Fotografia ślubna »

Zajmuję się fotografią ślubna i okolicznościową. Głownie działam na terenie Kielc i okolic. Moją fotografie ślubną cechuje profesjonalizm wyjątkowe ujęcia i umiejętność uchwycenia chwili. Jeżeli ktoś szuka fotograf ślubny Kielce to z pewnością niech zajrzy na moją stronę. Sesja ślubna zdjęcia podczas uroczystości ślubnej i wesela. Fotografia na ślubie cywilny i kościelnym. Dla każdego kto pragnie wyjątkowej fotografii ślubnej ,pięknych zdjęć ślubnych, i wspaniałej sesji ślubnej zapraszam na https://www.tomaszsuszczynski.pl/
aliss89

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: aliss89 »

Dobrze wiedzieć, i jak już jesteśmy przy temacie fotografii to i ja mam pytanie. Chociażby gdzie mogłabym wykonać sobie fachowe zdjęcia do CV? Jak to się mówi - liczy się pierwsze wrażenie, także chcę przedstawić się od fachowej strony. Dlatego zależy mi na tym, aby na zdjęciach dobrze się prezentowałam.
elkaa

Re: Fotografia biznesowa

Post autor: elkaa »

To akurat prawda, bo zdjęcia biznesowe też są ważne, ponieważ każdy może w ten sposób sprawdzić z kim ma do czynienia itd. Ja sama teraz będę wykonywać sobie profesjonalne zdjęcia profilowe na moją stronę. Muszę tylko znaleźć dobrego fotografa - może kogoś polecicie?
ODPOWIEDZ