Flagi reklamowe

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
Beatris
Posty: 97
Rejestracja: 15 maja 2019, 16:35

Flagi reklamowe

Post autor: Beatris »

A co sądzie o flagach reklamowych? Przecież chodzi o zwrócenie uwagi klienta Co prawda dotyczy to głównie firm które wystawiają się na targach ale możliwe że sprawdzi się też jeśli mamy nieco miejsca przed biurem lub na korytarzu...Prawie jestem zdecydowany na zakup co najmniej jednej takiej flagi,ma miejsce ghdzie postawić ale czy wydatek sie opłaci?
A taką flagę znalazłem na stronie sklepu pod nazwą Retio https://www.retio.pl/ Może popchwalicie się czy takie coś się sprawdziło...
Awatar użytkownika
charlotte
Posty: 31
Rejestracja: 04 lip 2019, 23:08

Re: Flagi reklamowe

Post autor: charlotte »

Nigdy nie inwestowałam we flagi reklamowe ale słyszałam, że sporo firm to robi. Gdybyś szukała porad z zakresu marketingu zajrzyj na https://www.apbiznes.pl/ Znajdziesz tam bardzo dużo ciekawych artykułów. Myśle, że pomogą ci w wypromowaniu firmy.
Awatar użytkownika
ora
Posty: 46
Rejestracja: 26 cze 2019, 8:47

Re: Flagi reklamowe

Post autor: ora »

Pierwszy raz o czymś takim słyszę, ale jest to w końcu reklama graficzna, a przecież niejedno może stać się elementem takiej promocji. Wydaje mi się tylko, że to za mało, żeby trafić do większej rzeszy klientów. Potrzebna jest dobrze dopracowana przez Nakatomi strategia marketingowa, a flagi mogą być jej częścia.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Flagi reklamowe

Post autor: suzzi »

Według mnie jak najbardziej takie flagi reklamowe są dobrą opcją. Ja jeszcze postawiłabym przykładowo na takie https://brooklyn.pl/product-details/eks ... y-polkowe/ ekspozytory półkowe i w nich umieściłabym wszelkie inne materiały reklamowe, takie jak chociażby ulotki czy katalogi.
ODPOWIEDZ