firma kurierska

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

firma kurierska

Post autor: outy »

Potrzebuję sprawdzonej firmy kurierskiej, która dotrzymuje terminów i nie jest droga. Kogo byście polecili?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: firma kurierska

Post autor: jonitka »

Jest sporo firm kurierskich wobec tego ciężko kogoś konkretnego polecić, jednak wiele dobrego słyszałam o kurierze DHL - https://www.jakimkurierem.pl/uslugi-dodatkowe-dhl/ . Tak w ogóle to tutaj na tej stronce możesz sobie poczytać poradniki i informacje na temat różnych firm kurierskich, będzie Tobie łatwiej zdecydować
fenomen

Re: firma kurierska

Post autor: fenomen »

Warto rozważyć skorzystanie z usług tej strony: https://www.apaczka.pl/ . Firma Apaczka.pl specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań logistycznych. Projektują usługi dostosowane do specyfiki i rozmiaru działalności każdej firmy. Dlatego klienci Apaczka.pl zyskują rozwiązania skrojone na miarę.
Bażant

Re: firma kurierska

Post autor: Bażant »

W celu ochrony przed oszustami, zawsze warto zasięgnąć opinii innych osób w domu lub sąsiadów, gdy pojawiają się wątpliwości co do tożsamości kuriera. Współdzielenie doświadczeń z innymi może pomóc w identyfikacji podejrzanych zachowań. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na https://swiecie24.pl/pl/723_artykuly-sp ... ierow.html i zdecydowanie fajnie jest o tym pamiętać.
ODPOWIEDZ