Finanse i długi

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Jarosław88

Finanse i długi

Post autor: Jarosław88 »

Określenie realnego zadłużenia państwa to skomplikowane zadanie. Wynika to przede wszystkim z możliwości przyjęcia różnych kryteriów i różnego podejścia do definiowania jednostek wchodzących w skład finansów publicznych. Jawny dług publiczny https://www.tygodnikprzeglad.pl/skad-bi ... publiczny/ to suma zobowiązań (obligacji skarbowych, obligacji komunalnych itp.) zaciągniętych przez państwo, ale ciągle niespłaconych. Zwykle podaje się tylko tą część długu publicznego ze względu na trudności z szacowaniem ukrytego długu publicznego.
Mojkorś

Re: Finanse i długi

Post autor: Mojkorś »

Kompleksowo opieką dla firm pod względem na przykład restrukturyzacji czy oddłużania i upadłości oferuje firma https://legalliability.com.pl/oferta. Zdecydowanie polecam, współpraca mega fajna, dobra, konkretna, dająca realne efekty. Biuro mające dość spore doświadczenie i to widać od razu po podjęciu współpracy

displayport hdmi kabel
męzka

Re: Finanse i długi

Post autor: męzka »

Ja długo nie mogłam zapanować na swoimi finansami, wydawałam więcej niż zarabiałam a to generowało długi. Na szczęście udało mi się spłacić wszystkie zobowiązania a teraz korzystam na co dzień z aplikacji Provema https://provema.com/. polecam jeśli szukacie narzędzia, które pomoże Wam w lepszej kontroli Waszych finansów.
ODPOWIEDZ