Eventy

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Eventy

Post autor: heniutek »

Jak można łatwo zgadnąć, w tym roku wszelkie większe eventy raczej się nie odbędą. My już myślimy długofalowo o imprezach, które będą miały miejsce w przyszłym roku. Okazuje się, że namioty wynajem może stanowić nie lada problem, bo sporo firm ma już pozajmowane terminy na przyszły rok, w tym roku raczej nie ma żadnego problemu z wynajmem, bo eventy są odwołane.
Awatar użytkownika
kaja
Posty: 44
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:30

Re: Eventy

Post autor: kaja »

Właściwie przed nami jest pewien duże event, ale nie mamy pomysłu, jak to ogarniemy, bo jednak jest nam potrzebny namiot handlowy , a nie każda firma jest stanie coś takiego przygotować tak od razu. Często konieczne są właśnie rezerwacje i my musimy coś takiego zrobić. Także wskazówki w tym temacie są naprawdę mile widziane.

gp powerbank 5200
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: Eventy

Post autor: weronica »

Jak nie macie pomysłu to zdecydujcie się na modne ostatnio warsztaty https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarne. wiele firm teraz w ten sposób organizuje eventy i powiem szczerze że to bardzo fajny pomysł
krótka

Re: Eventy

Post autor: krótka »

Na czas eventu należało zadbać o stosowne namioty handlowe. Te zaproponowane przez https://go-plan.pl/oferta/namioty-i-pawilony-handlowe absolutnie sprostały moim wymaganiom na tym polu. Spisały się należycie, gdyż w pełni chroniły nas przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Misja wykonana!
ODPOWIEDZ