Ekologia w firmie

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
bądź

Re: Ekologia w firmie

Post autor: bądź »

My mamy ekologiczne produkty i wspieramy także idee ekologiczne w biznesie. Między innymi tym zajmuje się fundacja ekologiczna Eco4Life https://eco4life.pl/kontakt/ z Warszawy. To rzetelna instytucja, posiadają wiele inicjatyw związanych z ekologią, programów, czy projektów. Wspieramy ich działania i wierzymy, że są słuszne, wspomagamy ich finansowo, ale także jako wolontariusze. Szczerze ich polecam, oni wprowadzają realne zmiany.
cześek

Re: Ekologia w firmie

Post autor: cześek »

Zainwestowaliśmy w ekologiczne rozwiązania i postawiliśmy na turbiny wiatrowe. One działa bardzo dobrze, ale wiadomo, ż łopaty takich turbina należy serwisować, czasami się psuja, więc trzeba również szybko je wtedy naprawić. Naprawą i serwisem zajmuje się u nas firma BIATRAK http://www.biatrak.pl/naprawa-lopat-turbin-wiatrowych/ z Wasilkowa pod Białymstokiem. To kompetentni specjaliści, znają się na łopatach wiatrowych, wiedzą, co mają sprawdzać i jak naprawić popsute elementy. Są terminowi i rzetelni, zdecydowanie godni polecenia.

pontony i kajaki
Awatar użytkownika
Mati
Posty: 21
Rejestracja: 04 lip 2019, 19:48

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Mati »

W firmie można stosować wiele rozwiązań, jeśli chodzi zarówno o ekologie, jak i o oszczędzanie wydatków. A co powiecie na opcję 2w1? Co mam na myśli? Odzysk ciepła z wody. Rekuperator Zypho umożliwia takie "cuda". Można go podłączyć do już istniejącej instalacji kanalizacyjnej. Ciepła woda, już zużyta, oddaje swoje ciepło do wody zimnej, która potem jest wykorzystywana czy to do mycia, czy sprzątania. Oszczędności na ciepłej wodzie są rzędu 30-40% - więc naprawdę dużo, prawda? No i ekologia - im mniej energii zużywamy na ogrzewanie wody, tym lepiej dla środowiska, prawda? To bardzo ciekawe rozwiązanie - chociaż nie wiem czemu jeszcze nie tak popularne w naszym kraju?
Łukasz

Re: Ekologia w firmie

Post autor: Łukasz »

Osobiście chciałbym Wam polecić sklep internetowy - https://rodzinaeko.pl/aktualnosci/n/135 ... acych-czas , w którym znajdziecie najrózniejsze produkty ekologiczne codziennego użytku. Jest to sklep, z którego sam wielokrotnie korzystałem i nigdy nie było problemu z zamówieniem.
nial

Re: Ekologia w firmie

Post autor: nial »

My też mamy turbiny wiatrowe, zainwestowaliśmy w niej jakieś 10 lat temu. Oczywiście trzeba bardzo dbać o to, by działały one sprawnie. Łopaty turbin są serwisowane regularnie, zajmuje się tym firma BIATRAK http://www.biatrak.pl/uslugi/ z Wasilkowa pod Białymstokiem. Oni wykonują także inspekcje łopat, kompleksowo podchodzą do każdej takiej usługi. Są to doświadczeni i kompetentni ludzie, którzy faktycznie znają się na wykonywanej pracy, są dobrzy w tym, co robią. Ceny ich usług są atrakcyjne, opłaca się z nich skorzystać.
ODPOWIEDZ