Działania proekologiczne

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Kariń

Działania proekologiczne

Post autor: Kariń »

Ekologia - ważny dla Was temat czy raczej Was nie obchodzą żadne działania proekologiczne? Staracie się być ekologiczni w życiu? A w pracy? Czy Wasza firma posiada taki certyfikat: http://www.adees.net/iso14001.php ? I rzeczywiście stosuje się do wszystkich zaleceń?
Śnieżka

Re: Działania proekologiczne

Post autor: Śnieżka »

Zostaliśmy trochę zmuszeni do działań proekologicznych. Wysokie opłaty za wywóz śmieci niesortowanych skłoniły wiele osób do zmiany nawyków. Warto trochę się doedukować w tym temacie i segregować odpady świadomie. Często bowiem mamy problem z zaszeregowaniem danego odpadu. Polecam informacje dotyczące biodegradacji na stronie https://esbud.pl/biodegradacja-co-to-je ... ym-polega/
białykieł

Re: Działania proekologiczne

Post autor: białykieł »

Jednym z takich działań jest bez wątpienia fotowoltaika oraz jej instalacja, dzięki https://ekofachowcy.pl/ poradzimy sobie z tym szybko i bezproblemowo, niezależnie od tego w jakiej części kraju mieszkamy. Zdobędziemy namiar do najlepszej i najbardziej korzystnej firmy, bardzo ważne są polecania od poprzednich zadowolonych klientów.
Jadźka24

Re: Działania proekologiczne

Post autor: Jadźka24 »

Według mnie warto pomagać w takich działaniach bo planeta jest wystarczająco truta. Sama skorzystam z oferty firmy respect energy, która ma w swojej ofercie wyłącznie zieloną energię, więc użytkując ich prąd elektryczny czy gaz pomagamy dbać o planetę. Jak dla mnie świetna sprawa i każdy powinien o tym pomyśleć.
vanda

Re: Działania proekologiczne

Post autor: vanda »

Jadźka24 pisze: 16 lip 2021, 11:13 Według mnie warto pomagać w takich działaniach bo planeta jest wystarczająco truta. Sama skorzystam z oferty firmy respect energy, która ma w swojej ofercie wyłącznie zieloną energię, więc użytkując ich prąd elektryczny czy gaz pomagamy dbać o planetę. Jak dla mnie świetna sprawa i każdy powinien o tym pomyśleć.
Gaz dziś jest okej, ale jak cena będzie się w przyszłości kształtować? Żeby nie było z nim tak samo, jak z naszym frankiem, choć to kompletnie inne sektory działalności. Co do mnie, to mogę Wam powiedzieć, że w dużej mierze sprawdzam, ja powinna przebiegać instalacje centralnego ogrzewania Rzeszów z piecem na eko groszek.
Łagiewnik

Re: Działania proekologiczne

Post autor: Łagiewnik »

Jak dla mnie osobiście, zdecydowanie warto podjąć współpracę z firmą, która od A do Z zajmie się wywozem nieczystości i będzie robiła po pierwsze terminowo, a po drugie zgodnie ze wszystkimi standardami. To się przełoży na odpowiednie nasze zadowolenie i oczywiście sprawi, że bez problemu będziemy mogli korzystać z nieruchomości. Polecam współpracę z https://ekoroman.com.pl/oferta, mają wszystko, co potrzebne do wywozu nieczystości, zatrudniają też osoby z doświadczeniem
Króllik

Re: Działania proekologiczne

Post autor: Króllik »

Gaz jest faktycznie bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu możemy po prostu ogrzewanie będzie ekologiczne, praktyczne, nie będziemy mieli żadnych problemów np. z zakupem paliwa. Też mamy wtedy czystą kotłownię, nie musimy się martwić o to, że będzie brudno. W sklepie https://sklep.vinstal.pl/sklep dobierzemy piec, sterowanie, grzejniki, pozostałe wyposażenie, dzięki któremu instalacja w domu będzie funkcjonować, jak należy i będzie ciepło
rozek

Re: Działania proekologiczne

Post autor: rozek »

Jeśli szukasz rozwiązania dla swoich starych urządzeń, warto rozważyć skorzystanie z usług firmy odbiorydomowe.pl. Specjalizują się w profesjonalnej zbiórce elektroodpadów, więc warto mieć ich namiary. Sprawdź ich stronę internetową, wypełnij formularz, i poczekaj na odpowiedź. Warto się skusić na tę próbę.
ODPOWIEDZ