bezpieczeństwo

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Kość

bezpieczeństwo

Post autor: Kość »

Jak chronicie dane np. klientów, które przechowujecie w swojej firmie? Posiadacie certyfikat ISO27001? Ważne są dla Was takie potwierdzenia, że dbacie o bezpieczeństwo?
Mrówka

Re: bezpieczeństwo

Post autor: Mrówka »

Jeśli prowadzisz własną działalność to zacznij od odpowiedniego zabezpieczenia danych i wdrożenia RODO w firmie. Temat jest bardzo ważny a za nie stosowanie się są olbrzymie kary. Polecam zatem skorzystać z oferty firmy https://www.isecure.pl/ która specjalizuje się w wdrażaniu RODO oraz ochronie danych osobowych. Nie lekceważ tego tematu bo jest bardzo istotny dla twojej firmy

mundur policyjny sklep
Awatar użytkownika
malena
Posty: 20
Rejestracja: 25 mar 2020, 12:56

Re: bezpieczeństwo

Post autor: malena »

Bezpieczeństwo jest ważne także w firmie. Jeśli prowadzicie własne przedsiębiorstwa, to wiecie, że dokumentacja klientów musi być chroniona. Dlatego w biurze warto zainstalować system zabezpieczeń. Może ja zamówić tutaj https://www.optiguard.pl/systemy-alarmo ... i-dostepu/ . Wybór jest spory, a jakość dobra, bo sprzęt produkują uznane firmy.
Awatar użytkownika
weronica
Posty: 68
Rejestracja: 01 mar 2020, 12:44

Re: bezpieczeństwo

Post autor: weronica »

Zgadzam się ale od tego jest kolokacja serwerów . W ten sposób firmy zyskują optymalne i stabilne środowisko pracy dla swoich systemów informatycznych a to też optymalizacja kosztów i bezpieczeństwo fizyczne, energetyczne, przeciwpożarowe i teleinformatyczne.
Żaczek

Re: bezpieczeństwo

Post autor: Żaczek »

Zdarzyło wam się kiedyś utracić ważne dane np: klientów? Osobiście miałem taką sytuację, co sprawiło, że nie przespałem paru nocy. Na szczęście mój znajomy polecił mi tę firmę https://www.fortisrecovery.pl/. Odzyskują dane ze wszystkich nośników pamięci oraz we wszystkich przypadkach ich utraty. Bardzo szybko poradzili sobie z moim problemem. Dlatego, jeśli macie podobny problem, to polecam kontakt z nimi.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 88
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Re: bezpieczeństwo

Post autor: figiel »

weronica pisze: ↑16 sty 2021, 11:11 Zgadzam się ale od tego jest kolokacja serwerów. W ten sposób firmy zyskują optymalne i stabilne środowisko pracy dla swoich systemów informatycznych a to też optymalizacja kosztów i bezpieczeństwo fizyczne, energetyczne, przeciwpożarowe i teleinformatyczne.
Dokładnie tak jest. Coraz więcej firm decyduje się na kolokację, gdyż koszt budowy i utrzymania własnych serwerowni jest po prostu ogromny. A tak - odpowiedzialność za wszystkie wspomniane przez Ciebie elementy spada na dostawcę usługi kolokacji. Ale ważne jest też to, by wybrać solidnego dostawcę i serwery umieścić w profesjonalnej, nowoczesnej serwerowni. Wiem, że Netia takimi dysponuje i świadczy usługi kolokacji - tutaj https://www.netia.pl/pl/srednie-i-duze- ... -kolokacja więcej info gdybyś była zainteresowana.
ODPOWIEDZ