Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
idziań

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: idziań »

Cześć. W jaki sposób dbacie o bezpieczeństwo przeciwpożarowe w waszych firmach, biurach i lokalach? Jednym z ważniejszych aspektów jest według mnie zalegalizowany sprzęt gaśniczy, który powinien znaleźć się tak naprawdę w każdym tego typu obiekcie. Ja oczywiście o tym pamiętam, a wy? Pamiętacie też o takich rzeczach jak znaki ewakuacyjne?
ninoń

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: ninoń »

U nas są to oczywiście regularne szkolenia przeciwpożarowe, ale najważniejsze są urządzenia i instalacje przeciwpożarowe. Ich montażem, serwisem oraz konserwacją zajmuje się u nas firma STRAŻAK https://www.strazak.waw.pl/oferta z Warszawy. To bardzo rzetelna firma, mają korzystne ceny, szeroki zakres usług i zdecydowanie mogę wam ich polecić. Nawiązanie z nimi współpracy było bardzo dobrą decyzją, warto skorzystać z ich usług.
sślimaczek

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: sślimaczek »

Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://presscontent.pl/artykuly-sponsorowane/
agł

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: agł »

U nas po prostu są zainstalowane dobre systemy przeciwpożarowe. O nie zadbała firm Pirotoks https://pirotoks.com.pl/realizacje/nasze-uslugi/ w Katowicach. To bardzo dobrzy specjaliści, którzy znają się na pracy, która wykonują. Urządzenia przeciwpożarowe bez problemu zamontowali, zadbali o to, by cały system działał, jak należy. Polecam ich serdecznie, to świetni fachowcy, są doświadczeni i kompetentni. Dodatkowo zajmują się u nas przeprowadzaniem szkoleń BHP.

mały gwint e14
Fajgał_30

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: Fajgał_30 »

Przede wszystkim, regularne kontrole sprzętu i warunków panujących w miejscu pracy, a do tego szkolenia pracowników z zakresu zasad BHP - sam prowadzę firmę i uważam, że takie działania to podstawa. Współpracuję z firmą Skills4u z Tychów, która specjalizuje się w przeprowadzaniu szkoleń z zakresu zasad BHP (wstępnych, okresowych, z pierwszej pomocy), a także oferuje audyty i ocenę maszyn oraz ryzyka zawodowego w danym miejscu pracy: http://skills4u.pl/oferta/audyty-bhp/ Dzięki temu, że przykładam wagę do takich rzeczy, mogę spać spokojnie, wiedząc, że moi pracownicy są kompleksowo przeszkoleni, a moja firma jest miejscem sprawdzonym i bezpiecznym.
dbł

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: dbł »

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe zapewnia nam firma Killfire https://killfire.pl/oferta.html z Warszawy. To oni wykonali projekt kompleksowej instalacji przeciwpożarowej, dokładnie zajęli się później także montażem systemu spryskiwaczy i innych urządzeń. Mają szeroki zakres usług, posiadają doświadczenie w branży, które przekłada się na wysoką jakość ich pracy. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług, polecam ich serdecznie.
tpol

Re: Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Post autor: tpol »

U nas projektem, wykonawstwem, montażem oraz regularnym serwisem instalacji przeciwpożarowych zajmuje się firma Tel-Poż-System Iskra https://www.iskra.poznan.pl/uslugi/ w Poznaniu. Trafiliśmy z nimi w dziesiątkę. Kompleksowo podeszli do zlecenia, wykonali je profesjonalnie, w bardzo dobrej cenie, na korzystnych warunkach. Bez problemu mogliśmy się z nimi dogadać, pracują tam kompetentni fachowcy z doświadczeniem. Zlecenie zrealizowali terminowo, w konkurencyjnej cenie, polecam.
ODPOWIEDZ