Bezpieczeństwo i higiena pracy

Rozmowy o biznesie. Inwestycje, zakładanie działalności, rozwój.
Hiś

Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: Hiś »

Jak w Waszej firmie przestrzega się zasad bhp? Stosujecie się do wszystkich wymagań? Firma posiada taki certyfikat: http://www.adees.net/iso_45001.php ? Czy raczej to luźne sugestie?
Hegłowski

Re: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: Hegłowski »

W naszej firmie przestrzeganie BHP jest niezmiernie ważne i wszyscy zdajemy sobie z tego sprawę. Pracujemy w branży elektrycznej, a wiadomo - z prądem nie ma żartów. Właściciel zresztą sam nas pilnuje w tym temacie. Mamy ciągły dostęp do rękawic ochronnych, masek, gaśnic, mamy też ogrodzenia przenośne na wypadek pracy w terenie. U nas wszystko zamawia szefowa, ale my zawsze mówimy, co nam jest potrzebne, albo co się kończy. Wiem, że kupuje akcesoria w EG System https://www.egsystem-sklep.pl, a znając moją szefową to oznacza, że mają dobre ceny.
Awatar użytkownika
figiel
Posty: 88
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:35

Re: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: figiel »

Teraz chyba większość firm dba o przestrzeganie zasad BHP w miejscach pracy. Za brak odpowiednich elementów grożą wysokie kary. Te elementy to nie tylko np. oznakowanie, ale też odzież robocza pracowników. Na szczęście z dostępem do takich rzeczy nie ma problemów. Są nawet sklepy jak ten https://www.beta24.pl/promocja-q1.html , gdzie tego typu asortyment można kupić w promocyjnych cenach.
adaś45

Re: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: adaś45 »

Mama firmę budowlana i nie wyobrażam sobie nie mieć BHP-owca na stałe. Współpracujemy z nimi https://www.tarbonus.pl/pl/kontakt/2-oddzia-kielce. Świetni fachowcy a pracownicy ze szkoleń bardzo zadowoleni. Zajmują się tym tematem w firmie kompleksowo.
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: Damko »

Zgadzam się w 100% z tym że odzież robocza jest bardzo ważna jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higienę pracy. My na przykład zamawiamy obuwie ochronne tychy http://jatex-bhp.pl/kategorie-produktow/buty-ochronne/ Bez tego nie ma opcji być u nas na zakładzie w ogóle. To podstawa
Łobek

Re: Bezpieczeństwo i higiena pracy

Post autor: Łobek »

Dużym problemem w rodzinie jest na pewno bezrobocie i warto się przygotować na różne ewentualności, ponieważ w dzisiejszych czasach rynek pracy nie jest juz tak pojemny jak to było jeszcze rok, czy dwa lata temu. Dlatego też polecam sprawdzić wskazówki przygotowane przez Credy.pl i to jaki wpływ bezrobocia na funkcjonowanie rodziny może mieć ten tak trudny czas. Sam byłem w podobnym stanie i muszę przyznać, że bez odpowiedniej pomocy i motywacji naprawdę ciężko byłoby mi z tego problemu wyjść. Dajcie znać, jak sami sobie z tym radzicie, pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ