Biuro wirtualne

Ogłoszenia. Sprzedam, oddam, kupię.
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Biuro wirtualne

Post autor: jonitka »

Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad otworzeniem biura we Wrocławiu. Zastanawia mnie czy biuro wirtualne jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem. Ktoś miał może okazję korzystać z takich rzeczy? Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
outy
Posty: 102
Rejestracja: 20 cze 2019, 8:50

Re: Biuro wirtualne

Post autor: outy »

cześć ;) jeśli specyfika Twojej pracy jest taka, że z reguły pracujesz zdalnie i nie potrzebujesz specjalnej powierzchni biurowej to jak najbardziej wynajem biura wirtualnego jest dobrym pomysłem. oszczędzasz na wielu rzeczach, chociażby wyposażeniu czy utrzymaniu. pozostaje jednak kwestia rejestracji firmy w US i polecam Ci poczytać na ten temat - http://www.fullserviceoffice.pl/wirtual ... -skarbowy/ , tutaj jest wszystko wyjaśnione, czy nie ma problemów z nadaniem numeru NIP itd.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Biuro wirtualne

Post autor: suzzi »

Mnie osobiście też wydaje się, że biuro wirtualne to dobra opcja. Co raz więcej przedsiębiorców korzysta już z tego rozwiązania, bo idzie za tym wiele korzyści i też spora oszczędność czasu oraz finansowa. Zobacz więc jeszcze dla porównania ofertę tej firmy https://www.jerozolimskie89.eu/ . Z tego co koleżanka oferują świetne rozwiązania dla przedsiębiorców etc.
Awatar użytkownika
Anette
Posty: 53
Rejestracja: 28 paź 2019, 15:20

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Anette »

Moim zdaniem opcja z wirtualnym biurem jest super. Nie każdy, kto prowadzi firmę potrzebuje fizycznie biura. Ja np pracuję z domu wiec nie jest mi potrzebny lokal. Wynajem biura w jakimś biurowcu generowało by dla mnie niepotrzebne koszty dlatego zdecydowałam się na wirtualny adres z oferty https://www.vimaroffice.pl/oferta-biura-wirtualne . Tu można zarejestrować firmę w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Nie ma co ukrywać, że warszawski adres podnosi status firmy.
Awatar użytkownika
Klynton
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:09

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Klynton »

Zgadzam się, że opcja wynajmu wirtualnego biura jest fajna. Sam korzystam z takiego - wynająłem adres od http://www.tulubie.pl/ . Mieszkam w małej miejscowości o niezbyt atrakcyjnej nazwie dlatego postanowiłem, żeby mieć firmę zarejestrowaną na warszawskim adresie. To zawsze podnosi prestiż firmy i klienci lepiej na to patrzą.
Jonugeraś

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Jonugeraś »

Jeśli jesteś zameldowana u rodziców to nie ma potrzeby spisywania umowy. Kilka lat temu było tak, że właściciel musiał wyrażać zgodę. Miałam taką sytuację- wynajmowałam mieszkanie i byłam zameldowana u rodziców. Działalność miałam pod adresem rodziców a wszędzie podawałam adres korespondencyjny do siebie. Jedynie w urzędzie dopytaj czy nie będzie inna miejscowość kolidować?!
Ps jeśli podpiszesz umowę wynajmu rodzice będą musieli zgłosić w urzędzie skarbowym ( ryczałt to 8,5%od kwoty najmu) i dodatkowo trzeba będzie opłatę przelewać na ich konto(żeby były udokumentowane wpływy)

Polecam ewentualnie jak tutaj wspominaja biuro wirtualne. Dobrą ofertę ma biuro wirtualne 29 oddział Wrocław - znajduje się w dobrej lokalizacji we Wroclawiu.
rafałpoleski

Re: Biuro wirtualne

Post autor: rafałpoleski »

jonitka pisze: ↑29 lip 2019, 11:12 Cześć wszystkim! Zastanawiam się nad otworzeniem biura we Wrocławiu. Zastanawia mnie czy biuro wirtualne jest rzeczywiście dobrym rozwiązaniem. Ktoś miał może okazję korzystać z takich rzeczy? Pozdrawiam :)
Własne biuro podnosi zaufanie i luksus firmie. Jest to jakieś rozwiązanie jeśli nie możesz znaleźć własnego miejsca - o pewnej wygodzie i luksusie poczytasz na https://luxuryblog.pl/.
kapyk

Re: Biuro wirtualne

Post autor: kapyk »

Jeśli jesteś właścicielem firmy szukającym sposobu na zwiększenie zasięgu bez ponoszenia kosztów tradycyjnej powierzchni biurowej, to wirtualne biuro może być czymś, co warto rozważyć. To świetny sposób na stworzenie profesjonalnego wizerunku bez ponoszenia kosztów ogólnych. Zapoznaj się z artykułem na https://www.abakus-bk.pl/sposob-na-pozy ... ebiorstwa/, aby dowiedzieć się więcej o zaletach posiadania wirtualnego biura.
Kartin

Re: Biuro wirtualne

Post autor: Kartin »

Baraki socjalne to praktyczne rozwiązanie dla firm potrzebujących tymczasowych przestrzeni biurowych lub socjalnych. Na stronie https://logicon-kontenery.pl/zestawy-so ... szatniowe/ znajdziesz baraki socjalne kontenery, które są funkcjonalne i łatwe w montażu. Dzięki różnorodnym opcjom, możesz dopasować je do swoich potrzeb.
ODPOWIEDZ