Oznakowanie poziome

Ciekawostki o biznesie i firmach.
Amandaś

Oznakowanie poziome

Post autor: Amandaś »

Takie pytanie, ściśle teoretyczne. Mając na uwadze różne rodzaje oznakowań, na które bardziej zwracacie uwagę?Na tradycyjne znaki, czy oznakowanie poziome?
Awatar użytkownika
chamia
Posty: 116
Rejestracja: 18 maja 2020, 19:49
Kontakt:

Re: Oznakowanie poziome

Post autor: chamia »

Jaką torbę do pracy macie? Tutaj http://www.webspace.pl/elegancka-torba- ... formatyka/ patrzyłam na torbę dla informatyka. Jest bardzo wygodna.
rodzinawplecaku.pl
derekowskiĄ

Re: Oznakowanie poziome

Post autor: derekowskiĄ »

W sprawie oznakowania poziomego skierujcie się do firmy Andros z Redy. Kupicie u nich w rozsądnych cenach farby drogowe firmy Kontur https://andros-reda.pl/?products=farby-drogowe służące do trwałego i tymczasowego znakowania poziomego obiektów, mają też rozcieńczalniki do farb drogowych, punktowe elementy odblaskowe tzw. kocie oczka, mikrokulki szklane refleksyjne i taśmy do oznakowań poziomych. Wszystko jakość pierwsza klasa. Dodam, że firma oferuje też usługi malowania i montażu oznakowania poziomego. U nas super się sprawdzili, w 100% jestem zadowolony, że na nich trafiłem.
iskier

Re: Oznakowanie poziome

Post autor: iskier »

Proces postawienia znaku drogowego na drodze gminnej obejmuje analizę warunków drogowych i konsultacje z organami takimi jak policja drogowa. Szczegóły dotyczące tych procedur znajdują się na https://www.prawo-budowlane.info/kto-mo ... wlane.html co pomaga w zapewnieniu, że znaki są postawione prawidłowo i bezpiecznie.
Gustaw

Re: Oznakowanie poziome

Post autor: Gustaw »

Znaki nakazu są obowiązujące zazwyczaj w miejscach, gdzie zachowanie określonych zasad jest kluczowe dla bezpieczeństwa. Przykładem może być nakaz jazdy w określonym kierunku na skrzyżowaniu. Warto jednak pamiętać, że znaki te mogą być czasowo wyłączane, na przykład podczas prac drogowych. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie https://inzynieria.com/drogi/wiadomosci ... -kiedy-nie oraz ważne jest, aby zawsze zwracać uwagę na dodatkowe oznakowanie.
ODPOWIEDZ