Nowy dom

Ciekawostki o biznesie i firmach.
Fersztuś

Nowy dom

Post autor: Fersztuś »

Jeśli chodzi o budowe domu to uważam, że należy robić to z głową. Według mnie najlepiej poczytać na ten temat zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję. Na przykład na blogu https://blog.poradnik-budowlany.com/dom-szkieletowy/ znajdziecie informacje dotyczące tego jak wygląda budowa domu szkieletowego.

łóżko dwuosobowe rozkładane
rębowy

Re: Nowy dom

Post autor: rębowy »

Nowy dom to świetne miejsce dla OZE, takie technologie jak fotowoltaika to spore oszczędności, również finansowe. Przed wyborem firmy do takiej instalacji, warto wejść tutaj https://ekofachowcy.pl/ . Porównamy tu oferty oraz wybierzemy najlepszą firmę z okolicy, to gwarancja dobrze wykonanej instalacji i niezawodnej pracy przed długie lata.
Lućka

Re: Nowy dom

Post autor: Lućka »

Chyba wszyscy zdają sobie sprawę z tego jak istotną konstrukcją dla całego domu jest dach.Myślę ,że jest to wystarczający powód do tego by zadbać o jego wyjątkowo dobre wykonanie. Myślę ,też ,że tylko firma budowlana, która ma doświadczenie będzie w stanie wykonać dach zgodnie ze sztuką budowlaną. Polecono nam firmę wyjątkowo doświadczoną - to Mg Dachy - https://mgdachy.pl/ . Firma z 20 -letnim doświadczeniem oraz dużymi możliwościami.Często przygotowują poszczególne elementy u siebie w fabryce a później na budowie je montują.MG Domy sp. z o. o.
ul. Uczniowska 13, 03-112 Warszawa
tel: +48 500 200 660,
mail: [email protected]
MarcinKę56

Re: Nowy dom

Post autor: MarcinKę56 »

Cześć,

jeśli chodzi o aranżację domu polecam stronę Siblo.pl https://siblo.pl/ mają tam bogaty wybór mebli.
Posiadają meble do sypialni, pokoju, jadalni, przedpokoju, łazienki, biura, ogrodów i wiele więcej.
Siblo.pl oferuje szybką dostawę.
Bardzo polecam
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Nowy dom

Post autor: Kochana »

Zanim postawicie nowy dom, na pewno przyda się Wam jakiś fajny jego projekt ;) Moim zdaniem warto się rozejrzeć wśród projektów gotowych, na przykład Pracowni Architektonicznej MG Projekt na stronie internetowej https://www.mgprojekt.com.pl/. Jak widać trwa tam teraz fajna promocja i można w cenie takiego projektu otrzymać również paczkę różnych dodatków gratis ;)
qiśka

Re: Nowy dom

Post autor: qiśka »

Budowa domu to spore wyzwanie ale też się na to zdecydowaliśmy :) postawiliśmy przede wszystkim na jak najbardziej ekologiczne rozwiązania np pod względem wyboru ogrzewania. Ciekawym rozwiązaniem są na pewno pompy ciepła powietrze-woda. Takie ogrzewanie jest nie tylko efektywne ale też ekologiczne i niedrogie ( można połączyć to z fotowoltaiką). Tu ciekawą ofertę znajdziecie w firmie Hymon https://hymon.pl/oferta/pompy-ciepla/. Kompleksowa oferta, indywidualne podejście do klienta, rozsądne ceny. Myślę, ze warto skorzystać :)
miłapani

Re: Nowy dom

Post autor: miłapani »

Nowy dom to dobry moment zo instalacji fotowoltaiki, firma https://calma.pl/ to sprawdzony instalator. instalacja będzie wykonana zgodnie z najlepszymi praktykami, będzie też dobrze dobrana do możliwości finansowych oraz potrzeb związanych z produkcją energii elektrycznej.
Rafał

Re: Nowy dom

Post autor: Rafał »

Czy ktoś z was, korzystał z kalkulatora brukarskiego w tym sklepie https://zafuguj.pl/kalkulator-brukarski/? Muszę policzyć ile materiału będzie mi potrzebne na podjazd i nachcę przesadzić z podsypką, ponieważ jej nadmiaru nie można zwrócić. Zastanawia się, czy ten kalkulator, faktycznie jest taki dokładny?
ODPOWIEDZ