Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

Post autor: NorbilP »

Cześć,
Szukam dobrej jakości komputera do pracy biurowej oraz biznesowej i chciałbym dowiedzieć się na jaki sprzęt warto według Was postawić oraz jak to dokładnie wygląda pod względem poziomu obsługi, cen oraz różnorodności oferty. Warto, czy może jednak nie do końca?
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

Post autor: Kolin01 »

Uważam, ze jest to dobra propozycja i jak do tej pory to zdecydowanie najlepszy sklep komputerowy w przypadku którego można liczyć na konkurencyjność cen oraz wyłącznie rozwiązania do wygodnej oraz codziennej pracy biznesowej i biurowej. My postawiliśmy na wersję Lenovo ThinkPad i nie żałujemy!
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

Post autor: Grzechu »

Też mam co do nich dobrą opinię, bo sam korzystałem dwukrotnie i zdecydowałem się ze względu na polecenie mojego znajomego który prowadzi spore przedsiębiorstwo i wyposaża się w to wszystko właśnie u nich. U mnie wygrał HP Probook 455R G6, którego parametry oraz cenę na spokojnie sprawdzicie sobie na stronie ich sklepu https://korzystneit.pl/hp-probook-455r- ... 7ea-p40960 Pozdrawiam i mam nadzieję, że skorzystacie!
Awatar użytkownika
Janikk
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:49

Re: Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

Post autor: Janikk »

To może i ja sprawdzę co tam mają, ponieważ szukam powoli dla siebie nowego sprzętu i to zarówno do pracy, jak i dobrych gier.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: Wybór laptopa do pracy - korzystneit.pl

Post autor: NorbilP »

Dzięki :) Zobaczymy co z tego będzie, bo już udało Wam się mnie co do nich przekonać :)

witraże gotyckie wzory
ODPOWIEDZ