Współpraca z firmą transportową

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
kryspin_73
Posty: 1
Rejestracja: 13 paź 2020, 5:13

Współpraca z firmą transportową

Post autor: kryspin_73 »

Cześć wszystkim. Potrzebuję nawiązać współpracę z dobra firmą transportową, dlatego też przeglądam różnego rodzaju oferty, których jednak mało nie jest. W każdym razie zainteresowała mnie firma textrapoland.eu. Słyszeliście o niej?
Awatar użytkownika
aurelian
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2020, 22:39

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: aurelian »

Mój zakład produkcyjny jest silnie związany z Textra, bo to też godna polecenia firma spedycyjna. Mają najkorzystniejszą na rynku ofertę, a każde ze zleceń realizują w oparciu o swoją obszerną wiedzę i bogate doświadczenie. To najlepszy partner w biznesie.
Adrianż

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: Adrianż »

Zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z firmą https://magemar.com.pl/ Dowiedziałem się, że oferują: usługi transportu, spedycja morska, portowa a czy wy możecie mi powiedzieć coś więcej? Macie z nimi jakieś doświadczenia, którymi warto się podzielić?
Kóral

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: Kóral »

słabo zamykać się na jedną firmę bo wtedy ciężko negocjować ceny transportu ładunku. U mnie w firmie korzysta się z giełdy jak się ma duże ładunki. A mniejsze rzeczy to czasami sami jeździmy. Busy mamy wyposażone w monitoring truckonline i wtedy łatwiej jest Nam ustalić który kierowca ma podjechać po który ładunek.
Królik

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: Królik »

Jeżeli chodzi Ci o naprawdę dobrą firmę spedycyjną to polecam Ci się zainteresować stroną jaką jest https://symlog.eu/ bo znajdziesz tutaj bardzo dużo dobrych ofert odnośnie transportu zarówno lądowego jak i morskiego. Nie jest przeszkodą dla nich również transport kolejowy do Chin. Idealny partner jeśli chodzi o transport towarów.
darioń

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: darioń »

Możesz skorzystać z usług firmy BiK https://www.bik-transport.pl/oferta/tra ... zynarodowy z Aleksandrowa Łódzkiego. My nawiązaliśmy z nimi współpracę w zeszłym roku i regularnie korzystamy z ich usług. Oni mają korzystne ceny usług, prowadza transport krajowy i międzynarodowy, zajmują się także spedycją, wszystko to kompleksowo i całkowicie profesjonalnie. Naprawdę warto skorzystać z ich usług, polecam.
nieał

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: nieał »

Sami współpracuje z firmą transportową DIERA https://diera.pl/oferta/spedycja-drogowa/ z Warszawy. Oni mają pokaźną flotę, dodatkowo prowadzą nie tylko transport drogowy, ale także morski, lotniczy i kolejowy, w Polskę i za granicę. Są rzetelni pod każdym względem, mają szeroki zakres usług, w tym magazynowanie i spedycję. Zlecenia realizują terminowo, można im zaufać, na pewno się nie zawiedziecie, polecam ich serdecznie.
Łucja

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: Łucja »

Jeśli chodzi o taką współprace to zdecydowanie musi ona zawsze odbywać się na jak najwyższym poziomie i tym bardziej gdy mamy w planach przeprowadzenie transportu materiałów niebezpiecznych. Jestem przekonana, że bardzo dobrze tą tematykę opisano w http://transportowo24.com.pl/jak-przygo ... piecznych/ i faktycznie właściwe przygotowanie się do takiego transportu jest bardzo ważne.
halina1

Re: Współpraca z firmą transportową

Post autor: halina1 »

Warto też pamiętać o tym, że czasem trzeba przetransportować różne maszyny na inne miejsce. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie transport maszyn wrocław: https://pomocdrogowa.i-wroclaw.pl/transport-maszyn/ . Zapytaj ich też o inne usługi transportowe.
ODPOWIEDZ