Ubrania do pracy

O życiu i o biznesie.
Wika

Ubrania do pracy

Post autor: Wika »

Zmieniłam ostatnio pracę i z tego też powodu muszę zmienić swoją garderobę, muszę kupić ubrania do pracy, które będą nieco bardziej pasować do branży, w której pracuję. Możecie polecić jakiś fajny sklep z ubraniami, w którym kupię w dobrej cenie sukienki i eleganckie koszule do pracy?
Boluś

Re: Ubrania do pracy

Post autor: Boluś »

Nie mam jednego ulubionego sklepu. Robię zakupy w kilku, które uważam za najbardziej atrakcyjne. Jednym z nich jest https://molton.pl/bluzka-ecrue-z-dekolt ... 56b01.html . Jeśli interesują Was ubrania dobrej jakości, w najmodniejszych krojach i fasonach, to jest to właśnie taki sklep.
haniś

Re: Ubrania do pracy

Post autor: haniś »

A na te sukienki https://flawless.pl/tag/sukienki-z-dekoltem-w-serek/ już patrzyliście? Jeśli nie, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Uważam, że warto przede wszystkim dobrze rozejrzeć się na rynku, aby znaleźć faktycznie to, co konkretnie potrzebujecie.
Barłidia2

Re: Ubrania do pracy

Post autor: Barłidia2 »

Na firmową integrację szukałam odpowiedniego stroju, nie wszędzie są moje rozmiarówki a zależało mi na czymś wyjątkowym. Dlatego zamówiłam kombinezon damski w sklepie karko https://www.karko.pl/pl/c/Kombinezony-na-sylwestra/188. Na firmowej integracji połączyliśmy wieczór sylwestrowy, dlatego coś świecącego dla mnie to strzał w 10!
Bożena

Re: Ubrania do pracy

Post autor: Bożena »

Jakie macie typy na jesienne kurtki? Coś szczególnie wpadło Wam w oko w tym sezonie? Jeśli nie macie żadnego pomysłu, to poczytajcie o tym tutaj https://rc.fm/news/kalisz-lekkie-kurtki ... esien.html może akurat coś Wam wpadnie w oko i zainspiruje Was przy kolejnych zakupach w galerii handlowej.
ODPOWIEDZ