Tłumacz w firmie?

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Zenon_96
Posty: 1
Rejestracja: 28 kwie 2021, 17:22

Tłumacz w firmie?

Post autor: Zenon_96 »

Witajcie forumowicze. Mam dylemat, dlatego przyda mi się wasza rada. Otóż potrzebny mi doświadczony tłumacz przysięgły rosyjskiego Warszawa, ale nie wiem, czy lepiej będzie zatrudnić kogoś, czy poszukać na zewnątrz, że tak powiem. Może macie w tym zakresie jakieś doświadczenia i doradzicie?
Gorący

Re: Tłumacz w firmie?

Post autor: Gorący »

Jeśli mamy taką potrzebę to myślę, że raczej nic nie stoi na przeszkodzie aby w danej firmie był również tłumacz na etacie. Należy pamiętać również o tym co napisano w https://www.kreatywna.pl/biznes/praca/p ... age-zlota/ iż faktycznie profesjonalny tłumacz dziś jest na wagę złota.
sślimaczek

Re: Tłumacz w firmie?

Post autor: sślimaczek »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://www.belingua.pl/krs-tlumaczenia/
Błazen

Re: Tłumacz w firmie?

Post autor: Błazen »

Jeśli jest taka potrzeba to jak najbardziej ja również jestem zdania, że właśnie tłumacz będzie potrzebny. W sumie można jeszcze korzystać z opcji w serwisie https://dogadamycie.pl/ gdzie tak naprawdę to jest profesjonalne biuro tłumaczeń online. Ja już nie raz miałem okazję z niego korzystać.
ODPOWIEDZ