System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: NorbilP »

Czy słyszeliście już może o monitoringu GPS Flotman? Jeśli tak to jakie są Wasze opinie i co najważniejsze, czy w długotrwałej pracy rzeczywiście sprawdza się tak dobrze, byłbym wdzięczny za wszystkie konkretne informacje bo wraz ze wzrostem floty stale się nad tym zastanawiamy. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Kolin01 »

Akurat jeśli chodzi o wybór porządnego systemu do monitoringu GPS, ale również kontroli zużycia paliwa, czy stanu technicznego to ja także jestem za Flotman na który stawiam od lat i jestem pod wrażeniem zarówno poziomu obsługi, skuteczności oraz dokładności raportowania. Współpraca przebiega bardzo dobrze i teraz widzę możliwości i miejsce na dalszy rozwój firmy :)
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Grzechu »

Popieram wypowiedź poprzednika, w przypadku dużych firm transportowych jednak ciężko jest zachować odpowiednią organizację (chyba, że zatrudniacie kilka osób). Natomiast nie zawsze jest to koniecznie, bo teraz systemy do monitoringu GPS świetnie się sprawdzają i pozwalają na zachowanie niskich wydatków na utrzymaniu floty. Jednak najpierw sprawdźcie ich stronę i skontaktujcie się z obsługa klienta, która na pewno przedstawi Wam dokładniejsze dane.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Kochana »

A skoro już o GPS mowa, to czy wiecie, że na rynku dostępne są kamerki samochodowe, które mają wbudowany taki system nawigacji? Widziałam ostatnio spory wybór takich kamer na stronie https://smartcams.pl/65-z-nawigacja i miło mnie zaskoczyło to, że wcale dużo one nie kosztują. Tak więc polecam się tam rozejrzeć ;)
Awatar użytkownika
Janikk
Posty: 10
Rejestracja: 31 paź 2019, 9:49

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Janikk »

Interesujący temat i bardzo dobrze, że są już takie systemy które wspierają działanie firmy transportowej na dużą skalę bo jednak jest tutaj wiele składowych które są bardzo istotne żeby działało to wydajnie i co najważniejsze zapewniając nam spore oszczędności.
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: NorbilP »

Dziękuję Wam za wszystkie podpowiedzi! Z chęcią sprawdzę jak to w takim razie wygląda i po kilku miesiącach testów z chęcią dam Wam znać czy w końcu osiągnęliśmy te poziomy których oczekiwaliśmy :)
Awatar użytkownika
Kolin01
Posty: 38
Rejestracja: 17 paź 2019, 13:30

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Kolin01 »

Początki są najtrudniejsze kiedy nie wiadomo jeszcze z czymś się to je :) Jednak wszystkiego trzeba się nauczyć i zrozumieć jak dokładnie działa. Jednak kiedy już zobaczysz jakie zyski przynosi oraz o ile jest mniej pracy to nie będzie wątpliwości!
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Grzechu »

Dokładnie, jednak wiele firm korzysta z takich rozwiązań i nie rezygnuje co okazuje się potwierdzeniem, że naprawdę działa porządnie i przynosi realne korzyści. Pozdrawiam i trzymam kciuki, aby wszystko się udało!
Awatar użytkownika
NorbilP
Posty: 84
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:22

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: NorbilP »

Oczywiście jak już wszystko będziecie załatwione postaram się Wam zdać relację jak to wygląda oraz jak kształtują się oszczędności!
Awatar użytkownika
misiowa
Posty: 52
Rejestracja: 02 sty 2020, 21:51

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: misiowa »

ja polecam wam lokalizatory gps , moj maz ma w firmie kilka samochodow i tez chcial sprawowac nad nimi pelna kontrole, moze lokalizowac, sprawdzac predkosc, fajna sprawa
Awatar użytkownika
Gustav
Posty: 36
Rejestracja: 21 lut 2020, 14:35

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Gustav »

Monitoring GPS to pożyteczny system, zwłaszcza w dużych firmach, dysponujących rozbudowaną flotą. Można kontrolować trasy z pełnym wglądem w historię, postoje, przebieg, awarie a nawet zużycie paliwa. My ponadto stosujemy jeszcze jedno rozwiązanie-kart paliwowe. O produkcie możecie poczytać na stronce https://www.flotex.pl/ . Największą ich zaletę stanowi to, że łatwiej jest zarządzać finansami, bo wszystkie wydatki związane z tankowaniem czy przejazdami płatnymi odcinkami autostrad są widoczne "czarno na białym", a zamiast faktur przy każdym zakupie otrzymuje się jedną zbiorczą. Dodatkowo otrzymujemy atrakcyjne zniżki na każdy rodzaj paliwa.
Bogumił88

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Bogumił88 »

Też się zastanawiam nad wdrożeniem takiego rozwiązania, więc chętnie czytam wszystkie opinie i polecenia. Technologia tak się rozwija, że aż szkoda z tego nie korzystać. Taki monitoring pojazdów zdaje się mieć bardzo wiele plusów, zaczynam coraz poważniej to rozważać.
Dołson_234

Re: System Flotman do monitoringu GPS samochodów firmowych

Post autor: Dołson_234 »

Ja podpisuję się pod wcześniejszymi opiniami - monitoring pojazdów przy dużej lub stale rozwijającej się flocie daje naprawdę ogromny komfort i większe poczucie kontroli. Jeśli ktoś zastanawia się nad wprowadzeniem takiego rozwiązania w swojej firmie, to jak najbardziej warto. Sam używam tego typu systemu i nie wyobrażam sobie z niego zrezygnować. Ja korzystam z systemu monitoringu pojazdów Geotab, opracowanego przez firmę Karson Technology ze Szczecina: https://karson.pl/oferta/monitoring-pojazdow-geotab/ Zresztą, Karson Technology oferuje nie tylko tę innowację - można znaleźć u nich także m.in. system do monitorowania zużycia paliwa, do unikania kolizji czy ecodrivingu. Jestem zdania, że technologia rozwija się po to, aby ułatwiać nam życie i szkoda z niej nie korzystać!
ODPOWIEDZ