Psycholog dla młodzieży

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
majka
Posty: 18
Rejestracja: 08 cze 2019, 11:18

Psycholog dla młodzieży

Post autor: majka »

Czy znacie jakiegoś dobrego psychologa dla młodzieży? A może korzystaliście z pomocy Centrum Futurum z Łodzi http://centrum-futurum.pl/ ? Szukam dobrego specjalisty dla mojego syna bo ostatnio ma jakieś problemy, obawiam się, że to depresja.
Awatar użytkownika
Andzelika495
Posty: 5
Rejestracja: 05 sie 2019, 14:37

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Andzelika495 »

Poszperam w przeglądarce pod tym kątem. Jak coś znajdę to się odezwę!
W lasy, a co gęstsze. Wolę ghule niż ludzi.
Awatar użytkownika
tereskowa
Posty: 48
Rejestracja: 18 wrz 2019, 20:39

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: tereskowa »

W Mińsku Mazowieckim jest super psycholog w ośrodku centrum Psychologiczne Sens. Moja siostra otrzymała tutaj ogromne wsparcie dzięki tutejszej terapii.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Paulana4 »

Najtrudniej to będzie chyba zabrać nastolatka do psychologa. To niestety źle się kojarzy, a psycholog to osoba, które po prostu zerknie na waszą sytuacje z zewnątrz i na pewno coś doradzi, gdy wy nie macie pomysłu jak sobie poradzić z daną sytuacją. Wizyta u psychologa nie świadczy o tym, że jest się chorym psychicznie. Tu warto postawić na empatycznych specjalistów. W poradni http://poradniasalomon.com.pl/specjalisci/ możecie na takich właśnie liczyć.
Awatar użytkownika
kolorowa
Posty: 23
Rejestracja: 16 wrz 2019, 20:51

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: kolorowa »

W każdym wieku niekiedy może być konieczna pomoc psychologa i wtedy warto udać się do kliniki PsychoMedic w Łodzi. Nie można z tym zwlekać, bo może być tylko gorzej. Jak uda się szybko porozmawiać z psychologiem to będzie on w stanie udzielić potrzebnej pomocy. Warto zadzwonić do kliniki 42 644 44 44 i umówić się na wizytę.
Awatar użytkownika
Grzechu
Posty: 19
Rejestracja: 23 paź 2019, 10:01

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Grzechu »

Podzielam pozytywną opinię na temat Poradni Salomon http://www.poradniasalomon.pl/ ponieważ mają świetnych specjalistów i do tego ogromne doświadczenie w podejściu zarówno do młodzieży, jak i osób starszych, czy problemach związanych z rodziną. Nam z ich pomocą udało się wszystko naprawić, także trzymam kciuki żeby i u Was wszystko było po staremu :)

wykonanie wentylacji mechanicznej
Nadiaś

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Nadiaś »

Według mnie godną polecenia kliniką, która oferuje terapię dzieci i młodzieży jest Psychomedic Warszawa. Zatrudniają oni świetnych i bardzo sympatycznych specjalistów, którzy z łatwością nawiązują dobry kontakt z młodym człowiekiem. Od pewnego czasu oferują także wideokonsultacje. Warto skontaktować się z nimi pod numerem telefonu 22 253 88 88 w celu uzyskania większej ilości informacji.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: aleks »

Młodzież jest dość skryta, więc może warto wziąć pod uwagę nowoczesną formę, na miarę XXI wieku i zdecydować się na terapię online? Z tego co wiem, to https://wetalk.pl/ oferuje takie rozwiązanie. Zastanówcie się nad tym.
Kaśkaa23

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Kaśkaa23 »

Przecież dzisiaj nie powinniście mieć żadnych problemów ze znalezieniem dla siebie odpowiedniego psychologa. Ja na pewno mogę Wam już teraz zasugerowac, byście zajrzeli do https://psychomedic.online/ i dowiedzieli się, dlaczego warto pomyśleć nad konsultacjami w Psychomedic.pl. To bardzo ważny aspekt, więc weźcie to pod uwagę.

lactobacillus żywy
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: asiowska »

Mój syn uczęszczał na terapię do Centrum Medycznego Damiana https://www.damian.pl/zdrowie-psychiczne/, miał trochę problemów jako nastolatek w szkole, a ja sama nie byłam w stanie jemu pomóc. A jak wiadomo z obcą osobą jest o wiele łatwiej porozmawiać, dlatego nie miałam jakiś przeszkód czy problemów żeby mój syn szukał tam rozwiązania swoich problemów.
Małgorzata

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Małgorzata »

Mój syn korzystał z pomocy psychologa online przez platformę Wetalk, do komunikacji z psychologiem. Kontaktuje się z odpowiednio dopasowanym psychologiem do danego problemu poprzez wiadomości tekstowe lub w formie wideo. Moim zdaniem dla młodzieży tego rodzaju forma kontaktu sprawdza się lepiej niż klasyczna terapia w gabinecie.
Bożena

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Bożena »

Jeśli potrzebujecie tego typu wsparcia, to koniecznie powinniście stawiać na wsparcie najlepszych specjalistów. Nie wyobrażam sobie korzystania z porad kogoś, kto nie ma dobrej opinii w branży. Właśnie dlatego dzisiaj tyle osób decyduje się na zdalne porady świadczone w https://psychomedic.online/ Jak dla mnie, to najbardziej rozsądne podejście, bo w ten sposób bazujecie na doświadczeniu i wiedzy najlepszych ekspertów w Polsce.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 265
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: matylka »

Jeżeli Twoje nastoletnie dziecko boryka się z ADHD, to jak najbardziej będzie wskazana odpowiednio dobrana terapiia. W http://www.centrum-terapii.pl/adhd/ możesz liczyć na pełne wsparcie - warto zapoznać się z ich ofertą.
Gość

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Gość »

Polecam odwiedzić stronę https://psychologuj.pl i sprawdzić na niej oferty zamieszczone przez psychologów i psychoterapeutów prowadzących swoje gabinety w całej Polsce.
Gość

Re: Psycholog dla młodzieży

Post autor: Gość »

A dla młodzieży to jakie ubezpieczenie szkolne wykupić? Bo mój syn musi mieć teraz jakieś nowe i nie wiem na jaką ofertę się zdecydować. Jest wiele tego w sieci, czym mam się kierować?
ODPOWIEDZ