Prowadzenie własnej kawiarni

O życiu i o biznesie.
Jańiak

Prowadzenie własnej kawiarni

Post autor: Jańiak »

Przeglądałam ostatnio wiele możliwości prowadzenia własnego biznesu i zainteresowała mnie kawiarnia. Macie jakieś wskazówki na co zwracać uwagę?
nidż

Re: Prowadzenie własnej kawiarni

Post autor: nidż »

Przede wszystkim przyda ci się dobry biznesplan, lokalizacja ma ogromne znaczenie, godziny pracy i oferta również. No i najważniejsze, czyli kawa, to kawa musi sprawić, by klient chciał do was wrócić. Jako właściciel takiej kawiarni mogę ci zdradzić, że my w kawę zaopatrujemy się wyłącznie u producenta Julius Meinl https://juliusmeinl.com/pl/Dla-Firm/Nasze-produkty Tam również kupujemy herbaty, szczerze ich polecam, jeżeli ważna jest dla was jakość, smak i zapach kawy, to zdecydowanie powinniście skorzystać z ich usług i produktów.
archiń

Re: Prowadzenie własnej kawiarni

Post autor: archiń »

No właśnie biznesplan to podstawa, no i samemu ciężko jest go czasami wykonać, lepiej skorzystać z rzetelnej pomocy. Nam w stworzeniu biznesplanu pomogła firma DSC Advisory https://dsc-advisory.pl/oferta/biznes-plan w Poznaniu. Oni mają kompleksowe usługi, znają się na biznesie, jak mało kto, wzięli pod uwagę wszystkie okoliczności założenia naszej firmy, konkurencję, kapitał, itp. Spisali się doskonale, opłacało się skorzystać z ich usług.
Adrian

Re: Prowadzenie własnej kawiarni

Post autor: Adrian »

Jeżeli chodzi o mnie, to wszystkie kawy oraz akcesoria do kawy zamawiam w sprawdzonym sklepie internetowym, w którego ofercie znajdziecie m.in. kawa ARCAFFE . Moim zdanie mają najlepsze ceny na rynku.
ODPOWIEDZ