Napęd do bramy

O życiu i o biznesie.
Suś

Napęd do bramy

Post autor: Suś »

Czy jeśli chodzi o napędy do bram skrzydłowych, to opłaca się kupować napęd podziemny? Czy to precyzyjne napędy, gwarantują dobre, nieprzerwane działanie bramy? Czy lepiej kupić napęd na słupek?
bemęk

Re: Napęd do bramy

Post autor: bemęk »

a czy orientujecie się na jakiej zasadzie działają napędy do bram ale i inne przykładowo przy drzwiach garażowych? ja chyba chciałbym wprowadzić u siebie mechanizmy na pneumatycznych napędach bo zwyczajnie są chyba lepsze jakościowo, nie są tak drogie a wygoda jest pierwszej kategorii. Czytam sobie https://infobudownictwo.pl/fenomen-nape ... nych-stoi/ i chyba naprawdę już w wielu różnych dziedzinach mechaniki i podobnych te napędy pneumatyczne naprawdę podbijają rynek. co sądzicie?
Miłłoszewsi

Re: Napęd do bramy

Post autor: Miłłoszewsi »

Bezproblemowe w użytkowaniu siłowniki mają w BFT. Bardzo dobra jakość i przede wszystkim odporność na uszkodzenia. Lepiej właśnie na początku trochę dopłacić, ale mieć siłowniki, które są całkowitym przeciwieństwem napędów marketowych. Dla mnie różnica w działaniu jest po prostu kolosalna
podział

Re: Napęd do bramy

Post autor: podział »

My napęd do bramy, który odpowiadał nam jakością, kupiliśmy z firmy ABRAM II http://abram.waw.pl/pl/kontakt/ z Warszawy. Ta firma oferuje całą gamę napędów do bram przemysłowych, ale nie tylko, bo u siebie w domu także mamy bramę z ich napędem. Ich oferta jest kompleksowa, nie tylko sprzedają produkty, ale również służą profesjonalnym doradztwem oraz usługami montażowymi, serwisem, itp. To kompetentni specjaliści z doświadczeniem, ceny mają atrakcyjne, polecam.
ODPOWIEDZ