Kawa na prezent?

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Dorian_94
Posty: 1
Rejestracja: 17 lut 2021, 20:37

Kawa na prezent?

Post autor: Dorian_94 »

Witajcie forumowicze. Czy według was kawa to dobry upominek biznesowy? Ja widzę to tak, że lepszej jakości ziarna ładnie zapakowane mogą stanowić naprawdę fajny podarunek. Szczególnie jeśli chcemy taki upominek wręczyć na przykład partnerowi biznesowemu. Co wy na to? Podoba się wam taka propozycja?
rłlłk

Re: Kawa na prezent?

Post autor: rłlłk »

Może i tak :). My korzystamy po prostu z koszów prezentowych. Robiliśmy taki mały research, co najlepiej dawać na prezent i w tym artykule fajnie wszystko zostało opisane: https://www.upominkuj.pl/artykul/sprawd ... zje-135909 Jeżeli chodzi o biznes, to takie kosze są także bardzo bezpieczna opcją.
Bażant

Re: Kawa na prezent?

Post autor: Bażant »

Jeśli faktycznie chodzi o tego typu prezenty to ja jestem zdania, że ktoś bardzo mocno musi lubić kawę. Ja akurat w tym roku nie miałem problemów z prezentem na dzień dziecka. Po przeczytaniu wpisu https://zamowprezent.pl/prezenty-na-dzi ... zdym-wieku wiedziałem dokładnie co mam wybrać.
Eśka

Re: Kawa na prezent?

Post autor: Eśka »

W przypadku kiedy będziecie na etapie poszukiwań ciekawych propozycji w zakresie prezentów dla swoich bliskich, to jak najbardziej polecam zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Smacza Jama https://smaczajama.pl/pl/c/Polecane-na- ... yciela/612 w którym znajdziecie świetnie i pyszne kawy, herbaty, ale również pełne kosze prezentowe specjalnie stworzone na Dzień Nauczyciela. Myślę, że będziecie pozytywnie zaskoczeni efektami!
ODPOWIEDZ