Jakie świadczenia w firmie

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Sibyl
Posty: 99
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:46

Jakie świadczenia w firmie

Post autor: Sibyl »

Jakie świadczenia najbardziej lubią Wasi pracownicy? Mi się wydaje, że świadczenia medyczne są najbardziej pożądane. Chętnie skorzystałbym z tej oferty https://zdrowiewfirmie.pl/polmed/ . Co myślicie o niej?
Puste kieszenie nigdy nie powstrzymały nikogo przed podjęciem działania. Mogą to zrobić tylko puste głowy i puste serca.
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Jakie świadczenia w firmie

Post autor: Kochana »

A skoro już o pracownikach w firmie mowa, to jak radzicie sobie z prowadzeniem ich dokumentacji pracowniczej? Ja czytałam ostatnio na stronie http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach, że w przepisach dotyczących akt osobowych zaszły pewne zmiany, o których chyba należałoby wiedzieć. Tak więc polecam zapoznać się z tymi informacjami ;)
Awatar użytkownika
passa
Posty: 54
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:25

Re: Jakie świadczenia w firmie

Post autor: passa »

Jest wiele ciekawych świadczeń które fajnie by było zaoferować swoim pracownikom. My właśnie przeglądamy różne oferty i bardzo spodobały nam się fundusze emerytalne https://viennalife.pl/ Uważamy, że to także bardzo ważne by mieć zapewnione takie fundusze, gdyż w końcu całe życie pracujemy b na starość mieć godne życie. A dzięki takim funduszom stanie się to bardziej proste i realne. Myślicie,że takie rozwiązanie spodoba się pracownikom?
ODPOWIEDZ