Inwestowanie - jak to robić?

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Honorat88
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 12:43

Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Honorat88 »

Cześć! Stawiam swoje pierwsze kroki na rynku nieruchomości, więc potrzebuję cennych rad od doświadczonych inwestorów. Jak inwestować z zyskiem?
Awatar użytkownika
jonatan
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2019, 21:40

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: jonatan »

Nie myślałeś, żeby zapisać się na warsztaty inwestowania? Ja brałem udział w https://wiwn.pl/. Dzięki tym szkoleniom zdobyłem najważniejszą wiedzę i teraz skutecznie inwestuję oczywiście zawsze z zyskiem ;)
Awatar użytkownika
Anitka
Posty: 52
Rejestracja: 16 wrz 2019, 13:06

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Anitka »

Zależy jeszcze gdzie się chce inwestować bo możliwości na rynku jest bardzo dużo. Ja zdecydowałam się przestudiować kursy giełdowe , ponieważ mam przeczucie, że to mi się bardzo opłaci. Oczywiście bardzo trzeba uważać z wrzucaniem pieniędzy na giełdę. Nie każdy ma do tego smykałkę i wiedzę. Najlepszym inwestorom czasem noga się potyka. Mam nadzieję, że mnie się to nie zdarzy.
Awatar użytkownika
Woytek
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2020, 13:53

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Woytek »

Inwestowanie to nie taka prosta sprawa w praktyce. Oczywiście można naczytać się w wielu miejscach o potencjalnych możliwościach szybkiego zarobku jednak nawet w banku nie mamy żadnej gwarancji. O wiele korzystniej jest inwestować w nasze aktywa. Dla ludzi prowadzących własny biznes jest to idealnie rozwiązanie ponieważ zwiększają oni w ten sposób swoje możliwości zarobkowania. Przykładowo zakup nowego sprzętu do zadań ciężkich - https://jlg.com.pl/region-zachodni/ będzie kluczowy w szybszej realizacji powierzonych nam zleceń.
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: suzzi »

Właśnie też zastanawia mnie co najlepiej inwestować? Gdzie można coś zarobić grosza, ale bez jakiegoś wielkiego ryzyka?Może wiecie w co zainwestować 1000 zł? Od czego najlepiej byłoby zacząć?
Awatar użytkownika
Gosik
Posty: 15
Rejestracja: 15 lip 2020, 15:56

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Gosik »

jak ktoś ma głowę i szczęście to może próbować inwestować samemu, jeżeli nie to warto udać się do ekspertów. Ja udałam się do viena . Możecie również skontaktować się z nimi online. Z tego co mi wiadomo to współpracują z wieloma strategicznymi klientami. Mają wieloletnie doświadczenie dlatego tez ich doradztwo śmiga na mega wysokim poziomie. Tam, na pewno uzyskacie sporo informacji i fachową pomoc.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: kozi44 »

sprobuj inwestycje w whisky to jest opłacalny i bezpieczny biznes. . Na takie beczki popyt stale rośnie, zwłaszcza w krajach azjatyckich. Po takiej inwestycji się właścicielem fizycznych aktywów. Beczki są ubezpieczone i przechowywane w destylarni w Szkocji. W każdej chwili mozna zrezygnowac i sprzedac swoje beczki
Awatar użytkownika
sheppa
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2020, 16:40

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: sheppa »

Ja chcę kupić mieszkanie gdzieś blisko Warszawy żeby je wynajmować a potem mieć dla dzieci jak podrosną albo sprzedać. Słyszałem, że Home premium dobrze buduje, mają swoje inwestycje w Ożarowie Mazowieckim, to blisko stolicy i dojazdy też są dobre, jest fajne polączenie pociągiem
Adamek.Matiś

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Adamek.Matiś »

Szukam i szukam... Wie ktoś może, jak sprzedać obraz? Interesuje mnie inwestycja w sztukę, ale nie wiem, jak się zabrać. Kojarzy ktoś art banking? https://art-banking.pl
wikuśka

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: wikuśka »

Najlepiej korzystać z profesjonalnej pomocy, zwłaszcza, jeśli chcemy zainwestować większą gotówkę. Jeśli ten kapitał jest wysoki to na pewno nieruchomości inwestycyjne na Śląsku wydają się być dobrym pomysłem na lokowanie pieniędzy. Tu warto zapoznać się z ofertą firmy Metropolis https://metropolis.pl/. Rozbudowana oferta, umiarkowane ceny, profesjonalne doradztwo.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: karolina »

Jeśli o mnie chodzi nie było mi potrzebne pośrednictwo w zakupie bo trochę mam rozeznania i kupowałam mieszkanie nowe, prosto do dewelopera Atal ale nie w stanie deweloperskim tylko już z wykończeniem pod klucz a to ogromna wygoda :)
Grześ

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Grześ »

Inwestowanie w kupno mieszkania to bardzo dobry pomysł. Jak celujecie w śląsk to zainteresuje was ta oferta tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ Jest to biuro nieruchomości z dużym doświadczeniem na rynku od 2007 r. Ma w swojej ofercie mieszkania oraz domy na sprzedaż głównie na terenie powiatu pszczyńskiego, cieszyńskiego, bielskiego czy rybnickiego. Znają te rejony więc idealnie doradzą co najlepiej zakupić.
Mennica Skarbowa zł

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Mennica Skarbowa zł »

Jeżeli chodzi o wybór dobrych opcji inwestycyjnych w metale szlachetne, które skutecznie przechowują wartość przez lata względem dewaluacji pieniędzy to tutaj serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej mennicy skarbowej https://www.mennicaskarbowa.pl/ gdzie będziecie mogli liczyć zarówno na profesjonalizm naszej obsługi, najlepsze rynkowe ceny, niski spread i jednocześnie zawsze sprawne realizacje (z pełnym bezpieczeństwem transakcji). Pozdrawiamy serdecznie!
Radosław33

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Radosław33 »

Chcąc zacząć inwestować zadajmy sobie pytanie jaki mamy tzw apetyt na zysk, oraz jaką mamy skłonność do ryzyka.Te dwie kwestie powinny pomóc nam w wyborze odpowiedniego instrumentu finansowego. Trzymanie pieniędzy w bankach jest nieopłacalne z uwagi na bardzo niskie oprocentowanie jakie oferują banki. Może akcje spółek giełdowych to jest to czym powinniście się zainteresować.Niech każdy znajdzie swoje miejsce w tej układance.
baśka

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: baśka »

Nie znam się kompletnie na inwestowaniu w nieruchomości i nie ma na to żadnych środków, dlatego ciesze się że powstał program ppk, czytałam nawet tu http://rogala.pl/ponad-150-zysku-w-ppk- ... iesiacach/ że w ciągu roku od początku trwania programu już niektórzy sporo zyskali. Jak tak dalej będzie to się sporo kasy tam uzbiera do emerytury
Kaceś

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Kaceś »

W przypadku nieruchomości kluczowe jest rozumienie potrzeb klientów i jednak znajdowanie dobrych okazji, które nie będą prawnym problemem. Dlatego żeby właśnie tego uniknąć warto skorzystać z pomocy dobrego specjalisty, jak adwokat Łowicz od prawa nieruchomości, żeby jednak dokładnie ją przed transakcją sprawdzić i mieć pewność, że wybraliśmy dobrą ofertę.
Mennica Skarbowa

Re: Inwestowanie - jak to robić?

Post autor: Mennica Skarbowa »

Jeśli zależy Wam na profesjonalnej obsłudze i jednocześnie dużym wyborze zarówno złotych monet oraz sztabek to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Mennicy Skarbowej. Dostępne są tutaj https://mennicaskarbowa.pl zarówno, jeśli chodzi o złoto, srebro, czy również kamienie szlachetne. Oprócz sprzedaży online, także prowadzimy punkty stacjonarne i dokładne ich adresy również podane są na stronie internetowej.
ODPOWIEDZ