inspiracje - paznokcie

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
Alicja_90
Posty: 1
Rejestracja: 01 mar 2021, 23:15

inspiracje - paznokcie

Post autor: Alicja_90 »

Mam ochotę coś ze sobą zrobić, mam podły nastrój i potrzebuję jakiejś zmiany. Macie jakieś inspiracje związane np. z paznokciami? Używała któraś z Was takiego produktu jak brylantowy żel do stylizacji paznokci z Victroria Vynn? Potrzebuję jakiejś fajnej odmiany.
Histeria

Re: inspiracje - paznokcie

Post autor: Histeria »

Nigdy tego nie używałam. Jestem raczej tradycjonalistką, używam lakiery hybrydowe https://www.ezebra.pl/pl/menu/lakiery-h ... -5111.html Silcare i moje paznokcie zazwyczaj są w jednym kolorze. Lubię manicure hybrydowa z uwagi na fakt, że jest bardzo trwały, odporny a zarazem stylowy. Przy mojej aktywności domowej muszę mieć taki manicure ze względu na to, że lakier hybrydowy odporny jest na zarysowania, a mnie jest wszędzie pełno. Kiedyś, kiedy używałam zwykłego lakieru, ładne paznokcie miałam kilka godzin góra i trzeba było zmywać, bo niestety ciągle odrapane były. A teraz ... teraz mam wiecznie ładne paznokcie. To tylko świadczy o moim porządnym wyglądzie, wszak pierwsze na co się patrzy to oczy i dłonie. Przynajmniej dla mnie jest to ważne, uważam, że wygląd paznokci dużo o nas mówi. Manicure hybrydowy nie zabiera aż tak wiele czasu, bym nie mogła sobie pozwolić na zrobienie go. Zobaczcie jakie są teraz dobre ceny na lakiery hybrydowe, 8,89 za sztukę - rewelacja po prostu.
Słonecznik

Re: inspiracje - paznokcie

Post autor: Słonecznik »

Aby mieć ładne zadbanie dłonie i paznokcie nie wystarczy jednorazowe nałożenie kremu i odzywki. To cały proces, co uświadomiłam sobie dopiero po śledzeniu bloga i wizytach u https://fajnepaznokcie.pl/cennik-paznokci/. Zarówno manicure i perdicure powinny być wykonywane w prawidłowy sposób- tylko wtedy efekt będzie satysfakcjonujący.
ODPOWIEDZ