Firmowa integracja

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
ewald-74
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2020, 4:30

Firmowa integracja

Post autor: ewald-74 »

Witam. Podzielcie się ze mną swoimi pomysłami na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Na pewno nie chcemy spędzić tego czasu przy ognisku i kiełbaskach ;)
Awatar użytkownika
Genowefa1990
Posty: 1
Rejestracja: 03 maja 2020, 20:15

Re: Firmowa integracja

Post autor: Genowefa1990 »

W takim razie polecam przejrzeć, co oferuje firma adrenalinaclub.pl. Organizują nieco ekstremalne wypady, ale warto się na taki wybrać, bo emocje są niezapomniane. Zajmują się atrakcjami, także wszystko jest dopięte na ostatni guzik :)
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Firmowa integracja

Post autor: Kochana »

A co powiecie na wyjazd w okolica Karpacza? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.koronakarkonoszy.pl/team,building/0,,0,1, że na przykład Dwór Korona Karkonoszy w Sosnówce organizuje bardzo fajne imprezy integracyjne dla firm, zapewniając mnóstwo różnych atrakcji ;) Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
jonitka
Posty: 111
Rejestracja: 18 cze 2019, 22:06

Re: Firmowa integracja

Post autor: jonitka »

Integracja firmowa to rzecz ważna i należy o to dbać. Z tym, że niestety mamy teraz pewne ograniczenia i nie da rady zorganizować żadnej dużej imprezy bez narażania zdrowia pracowników. Prędzej polecam skorzystać z team building online , to są spotkania integracyjne z tym, że na odległość -odbywają się internetowo
tołka

Re: Firmowa integracja

Post autor: tołka »

Idą święta, więc może coś w ten deseń zaproponować, małe spotkanie, albo od kierowników/szefów można też otrzymać słodkie https://chocolissimo.pl/ wielkanocne podarunki. Bardzo ciekawy prezent, który pozwoli troszkę się zjednoczyć, troszkę zapomnieć o tym ciężkim pandemicznym czasie.
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Firmowa integracja

Post autor: praktyczna »

To się zgadza, jedzenie jest bardzo ważne, ale jak masz event ramach takich https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ warsztatów, to na końcu tego wspólnego gotowania jest degustacja przygotowanych potraw i to jest super sprawa! Mam nadzieję że w tym roku też coś takiego nam zorganizują.
Tomuś

Re: Firmowa integracja

Post autor: Tomuś »

Według mnie, taki wyjazd integracyjny to must have, jeżeli zatrudniacie wielu pracowników. Taka impreza z pewnością polepszy ich wzajemne kontakty, a praca stanie się przyjemnością aniżeli koniecznością. Polecam wypad na ognisko np. tutaj https://www.koronakarkonoszy.pl/blog-dl ... ry-pomysl/ Któż mógłby się oprzeć pysznej kiełbasce z ogniska :)
Bożnade64

Re: Firmowa integracja

Post autor: Bożnade64 »

Na firmową integrację szukałam odpowiedniego stroju, nie wszędzie są moje rozmiarówki a zależało mi na czymś wyjątkowym. Dlatego zamówiłam kombinezon damski w sklepie karko https://www.karko.pl/pl/c/Kombinezony-na-sylwestra/188. Na firmowej integracji połączyliśmy wieczór sylwestrowy, dlatego coś świecącego dla mnie to strzał w 10!
aszłkkk

Re: Firmowa integracja

Post autor: aszłkkk »

U nas imprezy integracyjne zawsze są połączone z warsztatami, różnymi pokazami, itp. O takie atrakcje dba firma Atrybut Event&Art https://atrybut.com.pl/firmy/ z Gdańska. Ich oferta jest rozbudowana, mają szeroki zakres usług, są rzetelni pod każdym względem, szczerze wam ich polecam. To kompetentni specjaliści, doskonale znają się na planowaniu takich atrakcji, mają doświadczeni, ławo się z nimi można dogadać.
ODPOWIEDZ