Biznesowe spotkanie

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
patrycjusz-67
Posty: 1
Rejestracja: 15 sty 2021, 7:07

Biznesowe spotkanie

Post autor: patrycjusz-67 »

Cześć. Czy w waszych firmach organizowane są jakieś biznesowe spotkania? U nas nie ma warunków, żeby pomieścić większą liczbę osób, więc w grę wchodzi jedynie sala na konferencje biznesowe. Swoją drogą takie rozwiązanie wydaje się lepsze, bo można od razu zapewnić sobie ciepły posiłek i profesjonalną obsługę. Też tak myślicie?
Bożka22

Re: Biznesowe spotkanie

Post autor: Bożka22 »

Tak, ostatnio była u nas organizowana konferencja biznesowa w pięknym miejscu na Kaszubach https://lesnydwor.pl/oferty/konferencje ... -biznesowe
, w sali pomieściło się ponad 100 osób i wszyscy byli zadowoleni z miejscówki, także mogę serdecznie polecić no i zostawiam linka , żeby zerknąć ;)
Awatar użytkownika
top
Posty: 94
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:04

Re: Biznesowe spotkanie

Post autor: top »

patrycjusz-67 pisze: ↑14 mar 2021, 14:59 Cześć. Czy w waszych firmach organizowane są jakieś biznesowe spotkania? U nas nie ma warunków, żeby pomieścić większą liczbę osób, więc w grę wchodzi jedynie]sala na konferencje biznesowe. Swoją drogą takie rozwiązanie wydaje się lepsze, bo można od razu zapewnić sobie ciepły posiłek i profesjonalną obsługę. Też tak myślicie?
Teraz takie spotkanie łatwiej zorganizować online i chyba nawet bezpieczniej. Takie wideo konferencje również można wykorzystać bo budowania relacji biznesowych. Tutaj możesz poczytać o tym, jak zorganizować, taki event https://e-event.co/blog/
TomaszewskaF

Re: Biznesowe spotkanie

Post autor: TomaszewskaF »

Jednym z biznesowych spotkań mogą być konferencje. Wybór miejsca na konferencję to ważna decyzja, która wpłynie na całe doświadczenie uczestników. Dlatego warto poświęcić czas na dokładne rozważenie opcji i dostosowanie wyboru do potrzeb i charakteru planowanego wydarzenia. Tutaj https://naskrajnej.pl/2023/05/22/jak-do ... stauracji/ znajdziecie ciekawy artykuł w tym temacie.
ODPOWIEDZ