Biuro tłumaczeń

O życiu i o biznesie.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Biuro tłumaczeń

Post autor: aleks »

Jakie koszty ponosicie w firmach za zlecanie takich tłumaczeń? lepiej wybrać biuro tłumaczeń czy samodzielnego tłumacza? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty https://turbotlumaczenia.pl bo wydaje mi się, że mają jedną z lepszych ofert na rynku. Ktoś z was miał już do czynienia z tą firmą? Dajcie znac, bo muszę jak najszybciej zlecić tłumaczenia dokumentów firmowych.
Awatar użytkownika
heniutek
Posty: 54
Rejestracja: 05 lis 2019, 10:08

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: heniutek »

Jeżeli chodzi o polecane biuro tłumaczeń to w mojej ocenie najlepsze jest biuro Focus Tłumaczenia. Działają bardzo sprawnie, wyróżnia ich nie tylko atrakcyjna cena, lecz także wysoka jakość tłumaczeń.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: MartaWO »

Dzięki za polecenia. Ja kilka razy już potrzebowałam tłumaczeń i szukałam konkretnych tłumaczy. Tu jednak właśnie zdecydowanie się na biuro tłumaczeń będzie najlepszym rozwiazaniem. Sprawdźcie sobie też ofertę od http://www.verbo.com.pl To biuro też powinno idealnie się sprawdzić.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 320
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: otherside »

Tłumaczenia dokumentacji medycznej to tłumaczenia specjalistyczne dlatego musi je wykonać wykwalifikowany tłumacz przysięgły. Bardzo dobrze przekłady medyczne realizują tłumacze z biura : http://www.kolodziej-albion.com.pl/tlumaczenia/medyczne . Zerknijcie na ich stronę - tam znajdziecie wszystkie informacje dotyczące oferowanych tłumaczeń.
Awatar użytkownika
martaw
Posty: 125
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:31

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: martaw »

A tutaj https://tlumaczenia.lodz.pl już zaglądaliście? Jest to namiar na biuro tłumaczeń, które oprócz standardowych usług w swojej ofercie posiada również tłumaczenia ustne. Jest to dobre rozwiązanie, gdy wchodzimy w związek małżeński z obcokrajowcem czy też np. gdy załatwiamy sprawy urzędowe. Trzeba zawsze też dokładnie sprawdzać, kiedy obecność takiego tłumacza jest obowiązkowa.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 78
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Paulana4 »

Szukając pomocy przy tłumaczeniach najlepiej zdecydować się na biura tłumaczeń. Takie firmy jak http://www.sct-tlumaczenia.pl kompleksowo pomagają przy różnego rodzaju tlumaczeniach. Mają tu ofertę na różne tłumaczenia i różne języki.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: kozi44 »

aleks pisze: ↑19 lis 2019, 18:50 Jakie koszty ponosicie w firmach za zlecanie takich tłumaczeń? lepiej wybrać biuro tłumaczeń czy samodzielnego tłumacza? Ja zastanawiam się nad skorzystaniem z oferty https://turbotlumaczenia.pl bo wydaje mi się, że mają jedną z lepszych ofert na rynku. Ktoś z was miał już do czynienia z tą firmą? Dajcie znac, bo muszę jak najszybciej zlecić tłumaczenia dokumentów firmowych.
Mnie zdarza się korzystać z tego biura https://dogadamycie.pl/cennik/tlumaczenia-przysiegle/ i zawsze wszystko jest ok. Zlecenia oddawane na czas, miła obsługa, dobre ceny, także wszystko na najwyzszym poziomie
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Kochana »

A może lepiej zrobić sobie jakiś profesjonalny kurs językowy i samemu wykonywać tłumaczenia? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online bardzo fajną ofertę kursu języka francuskiego on-line, organizowanego przez Szkołę Językową ProfiLingua. Co Wy na to?
wałek

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: wałek »

W mojej opinii, naprawdę warto skorzystać -z dobrego biura tłumaczeń z i na angielski - https://tlumaczenia-gk.pl/ . Pod tym linkiem znajdziecie naprawdę profesjonalne biuro tłumaczeń, które pomoże Wam z wszelakimi tłumaczeniami na i z języka angielskiego. W moim odczuciu naprawdę warto skorzystać i sprawdzić, co i jak.
Łukasz

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Łukasz »

Korzystam z biura tłumaczeń od wielu lat, jest to biuro tłumaczeń https://www.mtr24.pl/tlumaczenia/poswiadczone obsługa jest także online, co jest bardzo wygodne jeśli chodzi o zlecanie tłumaczeń. Biuro przygotowuje bezpłatną wycenę zatem zawsze wiem jakie są koszty. Korzystam z ich usług od wielu lat.
Tłumaczka1

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Tłumaczka1 »

Lepiej wybrać biuro tłumaczeń, bo daje większą gwarancję, że wszystko zostanie wykonane na czas, poza tym osoby pracujące w biurze muszą zwykle przestrzegać zasad zapewniających poufność i staranność wykonywania zleceń. Świetnym biurem tłumaczeń jest Skrivanek. Agencja ma duże doświadczenie we współpracy z firmami. Do jej zespołu należą specjaliści w zakresie tłumaczeń, tacy jak tłumacz polsko angielski, ale też m.in. polsko-bułgarski czy włosko-polski.
ODPOWIEDZ