Sygnalizacja dla niewidomych w biurze

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
unima-73
Posty: 1
Rejestracja: 21 lut 2020, 4:03

Sygnalizacja dla niewidomych w biurze

Post autor: unima-73 »

Cześć. Zastanawiałam się ostatnio, jak ułatwić poruszanie się po mojej firmie osobom mającym większe lub mniejsze problemy ze wzrokiem. Stwierdziłam, że najlepiej byłoby zamontować taśmy antypoślizgowe. Nie wiem jednak, komu mogłabym zlecić realizację. Podpowiedzcie mi, jaka firma się tym zajmuje?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
Tomislawa
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 22:02

Re: Sygnalizacja dla niewidomych w biurze

Post autor: Tomislawa »

Projektowaniem i montażem oznaczeń dla niewidomych zajmuje się firma s2projekt.com. Uważam, że najlepiej będzie skorzystać właśnie z ich pomocy, bo są niesamowicie profesjonalni w tym, co robią. Bezproblemowa współpraca :)
Ośman0

Re: Sygnalizacja dla niewidomych w biurze

Post autor: Ośman0 »

Bezpieczeństwo w miejscu pracy jest bardzo ważne i nie tyczy się to tylko osób niewidomych, ale wszystkich pracowników. Wszelkiego rodzaju taśmy czy maty antypoślizgowe to bardzo dobry pomysł - warto odpowiednio zabezpieczyć powierzchnię, po której się chodzi. Jestem bardzo ciekaw wszystkich poleceń, bo sam muszę się rozejrzeć za nowymi akcesoriami tego typu.
Novćiaks6

Re: Sygnalizacja dla niewidomych w biurze

Post autor: Novćiaks6 »

W maty antypoślizgowe warto zaopatrzyć się u firmy J.P. TECHNIK z Koszalina: https://matyobiektowe.pl/kategoria-prod ... zar-suchy/ bo można u nich znaleźć wiele typów mat, dostosowanych do najróżniejszych powierzchni. W zależności od tego, jaki charakter ma dany budynek, taki rodzaj maty zaoferuje firma J.P. TECHNIK; mają produkty przystosowane do warunków panujących na basenach, spa czy w gastronomii, a także standardowe maty podłogowe zewnętrzne i wewnętrzne. Jestem właścicielem hali, która od niedawna jest wyłożona matami od nich i mogę potwierdzić, że komfort pracy jest nieporównywalnie lepszy, nie mówiąc już o samym bezpieczeństwie.
ODPOWIEDZ