sprzątanie w biurze

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
Antonina1984
Posty: 1
Rejestracja: 02 sie 2022, 17:18

sprzątanie w biurze

Post autor: Antonina1984 »

W jaki sposób dbacie o porządek w waszych biurach? Co jeśli macie do dyspozycji też cały teren na zewnątrz budynku? Moim zdaniem to bardzo ważne, żeby i tym się zajmować, bo w końcu budynek powinien się prezentować z zewnątrz tak samo dobrze jak i wewnątrz. Może zamawiacie czyszczenie kostki brukowej Żywiec albo podobne usługi? Dajcie znać, jestem ciekawa :)
Awatar użytkownika
Bogusław64
Posty: 1
Rejestracja: 16 kwie 2022, 14:02

Re: sprzątanie w biurze

Post autor: Bogusław64 »

Ja muszę regularnie dzwonić po specjalistów od usuwania graffiti Bielsko-Biała, ale ostatnio dowiedziałem się, że jest coś takiego jak powłoki antygraffiti i chyba się na to zdecyduję, bo ponoć takie powłoki pozwalają łatwiej pozbyć się tych bazgrołów na elewacji. W każdym razie zgadzam się, że trzeba dbać i o wnętrze budynku i o teren zewnętrzny ;)
wełka

Re: sprzątanie w biurze

Post autor: wełka »

Mieliście okazję korzystać kiedyś z deratyzacji? Jeżeli tak, to jaką konkretnie firmę jesteście w stanie mi polecić? Powiem wam, ze wlaśnie udało mi się znaleźć namiar na DDD Usługi. Koniecznie dajcie znać, jeśli mieliście już z nimi do czynienia.
roksanam

Re: sprzątanie w biurze

Post autor: roksanam »

Firma sprzątająca Wrocław to najlepsze rozwiązanie, aby utrzymać czystość w biurze i innych pomieszczeniach. Jeżeli chodzi o Wrocław to polecam Wam firmę RWS Cleaning.

osp laskowa
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: sprzątanie w biurze

Post autor: matylka »

Pamiętaj także o regularnym ozonowaniu pomieszczeń. Jeżeli chodzi o firmę, którą mogę polecić w 100% to jest to zdecydowanie Airozone. Nie jeden raz miałam okazję korzystać z ich oferty i zawsze sprostali moim oczekiwaniom.
Awatar użytkownika
otherside
Posty: 327
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:48

Re: sprzątanie w biurze

Post autor: otherside »

Jeśli planujesz sprzątanie po remoncie i zastanawiasz się nad wyborem firmy, to https://brudout.pl/sprzatanie-po-remoncie/ może być odpowiednim partnerem. Warto skonsultować szczegóły usługi, aby upewnić się, że spełnią Twoje oczekiwania.
ODPOWIEDZ