Przeprowadzka firmy

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
dargoslawa_91
Posty: 2
Rejestracja: 08 lis 2019, 3:18

Przeprowadzka firmy

Post autor: dargoslawa_91 »

Cześć! Szef poprosił mnie, żebym znalazła firmę specjalizującą się w przeprowadzkach firm. Na jednym z forów polecono mi master-moving.pl. Wysłałam już do nich zapytanie ofertowe, ale liczę, że ktoś z was podzieli się opinią na ich temat. Na stronie wszystko wygląda w porządku :)
Awatar użytkownika
Zygmunta92
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 1:40

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: Zygmunta92 »

Świetny wybór. Master Moving doskonale nadają się do tego typu przeprowadzek. Są solidni i terminowi, więc nie musicie martwić się o żadne opóźnienia i inne takie problemy. Korzystałam z ich pomocy przy przeprowadzce za granicę, więc mogę ich śmiało polecić :)
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 175
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:24

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: kozi44 »

a ja z kolei korzystałam z usług firmy przeprowadzka Warszawa i bardzo jestem zadowolona. Złego słowa nie można na nich powiedzieć, wszystko dobrze zabezpieczone, szybkie terminy, konkurencyjne ceny, także warto skorzystać z ich pomocy niz samemu się męczyc
przeprowadża32

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: przeprowadża32 »

Zadzwoń i zdobądź informacje o wycenę usługi przeprowadzki Warszawa Jest to dobra firma i potrafią oni robić to, bo mają duże doświadczenie. Polecam bardzo bardzo również dlatego że ich usługa jest tania. Niewiele się zmieni cena, ale warto dopisać ile jest stanowisk pracy.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: matylka »

I jak, udało wam się znaleźć namiar na sprawdzoną firmę od przeprowadzek? Jeśli nadal kogoś szukacie to mogę wam polecić Umzugsunternehmen Zürich - dzialają szybko i skutecznie. Cenowo też wychodzi to całkiem nieźle, dlatego polecam wam zapisać sobie namiar na nich.
ktoś

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: ktoś »

Bez problemu. Mamy taka właściwie pod ręką. Od kilku lat pomagamy naszym klientom w przeprowadzkach ich biur, ale i domów jako agenci. Zazwyczaj rekomendujemy na warszawskim terenie tę firmę https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ co wynika głównie z tego, ze są bardzo elastyczni godzinowo, ale i jakość usług świadczą na najwyższym poziomie. Ostatnio przewozili klientowi fortepian. Poradzili sobie bez usterek czy awarii

krzyż franciszkański tau sklep
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: praktyczna »

Zadzwoń i zdobądź informacje o wycenę usługi przeprowadzki Warszawa Jest to dobra firma i potrafią oni robić to, bo mają duże doświadczenie. Polecam bardzo bardzo również dlatego że ich usługa jest tania. Niewiele się zmieni cena, ale warto dopisać ile jest stanowisk pracy.
Awatar użytkownika
karolina
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 14:07

Re: Przeprowadzka firmy

Post autor: karolina »

Słyszałam że znana warszawska firma przeprowdzkowa się tym zajmuje kompleksowo. Wystarczy im zlecić taką usługę i oni się wszystkim fachowo zajmą. Z taką firmą nie masz stresu że coś pójdzie nie tak albo że się uszkodzi w transporcie
ODPOWIEDZ