Ozonowanie po remoncie

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
godfryg70
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2022, 4:56

Ozonowanie po remoncie

Post autor: godfryg70 »

Cześć. Zbliżam się powoli do końca remontu w moim nowym biurze, ale czuję że przez długi czas będzie jeszcze pachnieć tam rozpuszczalnikami i farbą. Kolega podpowiedział mi żebym się zdecydował na ozonowanie pomieszczeń w Warszawie, bo są specjalne firmy które się tym zajmują. Ktoś z was korzystał i chce co nieco opowiedzieć o efektach i cenie? Pomogłoby mi to ;)
kania

Re: Ozonowanie po remoncie

Post autor: kania »

Tak, ozonowanie po remoncie to najlepsza z możliwych opcji. Grunt to zdecydować się na usługi doświadczonej firmy, która dysponuje odpowiednim sprzętem. I tutaj zdecydowanie warto zwrócić uwagę na Airozone z Warszawy.
grill

Re: Ozonowanie po remoncie

Post autor: grill »

ozonowanie pomieszczeń to świetny sposób na pozbycie się silnych zapachów, takich jak dym papierosowy, mocz zwierząt, farba, chemikalia i inne. Jest bezzapachowe i nie pozostawia żadnych osadów.
nanka

Re: Ozonowanie po remoncie

Post autor: nanka »

Szukasz skutecznego sposobu na dezynfekcję i odświeżenie pomieszczenia? Ozon jest do tego świetną opcją! To bezpieczny i naturalny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów, alergenów i wirusów. Myślę, że na pewno warto zwrócić uwagę na stronę https://ozonsystem.pl/ , gdzie można znaleźć więcej informacji na temat generatorów ozonu.
ODPOWIEDZ