Montaż wentylacji w biurze

Jak znaleźć lokal na biuro? Gdzie szukać? Jakie warunki powinien spełniać?
Awatar użytkownika
msciwoj-78
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2020, 20:13

Montaż wentylacji w biurze

Post autor: msciwoj-78 »

Powiedzcie mi, drodzy forumowicze, czy mieliście kiedyś okazję współpracować z firmą Higienika z Warszawy? Jak ich oceniacie pod względem poziomu realizacji usług? Uważacie, że wato zlecić im zamontowanie wentylacji w biurze?
Awatar użytkownika
pachomiusz-66
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 17:19

Re: Montaż wentylacji w biurze

Post autor: pachomiusz-66 »

Od dawna z nimi współpracuję. Zajmują się wysokościowym czyszczeniem magazynu, którym zarządzam. Lepszych fachowców nie umiałbym znaleźć, bo zwyczajnie nie ma dla nich konkurencji. Solidni, terminowi, dyskretni. To odpowiedni ludzie do takich zleceń ;)

chanel chance eau tendre 100ml
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 78
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: Montaż wentylacji w biurze

Post autor: MartaWO »

Odpowiednia wentylacja, czy to mechaniczna, czy też grawitacyjna, jest potrzebna do oddania budynku do użytku, więc tu nawet nie ma co dyskutować. Na pewno trzeba zainteresować się klimatyzacją do biura, ja nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Generalnie stworzenie dobrej atmosfery, odpowiednich warunków do pracy powinno być zadaniem dla szefów, właścicieli firm. Może tu też zainteresujecie się ciekawymi propozycjami od https://mikomaxsmartoffice.com/pl/produkt/hush-work-2/ na specjalne kabiny dla biur.
ŚmilSka4

Re: Montaż wentylacji w biurze

Post autor: ŚmilSka4 »

Ja mogę polecić jedynie firmę PROBON z siedzibą w miejscowości Komorniki, która montowała system wentylacji w mojej firmie. Warto się do nich zgłosić ze względu na fakt, że podchodzą do każdego klienta indywidualnie, projektując system pod konkretne wymagania i cechy danego miejsca. Takie dostosowanie projektu do specyfiki budynku pozwala zwiększyć wydajność i zoptymalizować koszty inwestycyjne. Zostawiam link do ich strony: https://probon.pl/oferta/biuro-projektowe gdzie można dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki działają.

tłumacz j angielski
ODPOWIEDZ