prowizja za wzięcie kredytu

Który bank ma najkorzystniejszą ofertę dla przedsiębiorców? Gdzie założyć konto firmowe?
Awatar użytkownika
norbert_75
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2022, 3:01

prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: norbert_75 »

Cześć wszystkim! Wiecie na pewno, że każdy kto bierze kredyt płaci jakąś mniejszą czy większą prowizję, zgadza się? No więc ja właśnie jakiś czas temu czytałem, że możliwy jest zwrot dodatkowych kosztów kredytu. Jestem ciekawy, czy ktoś z was starał się o ten zwrot i ile wam to zajęło. Potrzebowaliście pomocy jakiegoś specjalisty? Ja pewnie będę potrzebować ;)

thc bho
diavloo

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: diavloo »

U mnie nie ma jednego sposobu na szukanie finansowania, ale jeśli mam co nieco powiedzieć, to na pewno tyle, że będzie to dla mnie sposób na radzenie sobie z dołkiem finansowym. I dlatego mam na oku coś takiego https://finansowy.expert/. Może warto to omówić i jestem pewna, że będzie to dla mnie ważne.
Rochh

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: Rochh »

Kiedy planujesz wziąć kredyt, nie zapomnij sprawdzić, na jakim wskaźniku bank opiera swoje oprocentowanie. WIRON staje się coraz popularniejszy wśród banków, a szczegóły znajdziesz tutaj - https://wydarzenia.interia.pl/artykul-s ... Id,7076453. Przejście na WIRON oznacza pewne zmiany w sposobie naliczania odsetek. Przy wyborze kredytu warto być świadomym konsumentem.
Jonasz

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: Jonasz »

Dla osób zainteresowanych wskaźnikiem WIBOR, polecam zapoznanie się ze stroną https://gorlice24.pl/pl/661_artykuly-sp ... wibor.html która zawiera wiele przydatnych informacji. Dodatkowo, warto śledzić codzienne aktualizacje na stronie Narodowego Banku Polskiego, a także w serwisach finansowych.
Ropniak

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: Ropniak »

W związku z planowanym wprowadzeniem wskaźnika WIRON, niezbędne jest śledzenie bieżących informacji. Aktualne dane dotyczące terminów można znaleźć tutaj https://terazprudnik.pl/2023/12/aktuali ... nik-wiron/ i jest to kluczowe dla efektywnego zarządzania zmianą w organizacjach.
playcoola

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: playcoola »

Czy możemy porozmawiać na temat tego, czy unieważnienie wibor warto składać? Właśnie dostałam o tym informacje i naprawdę nie wiem, czy warto i jak to w ogóle zrobić. Temat jest dość ważny, stąd po prostu kieruję się na odpowiednie kroki.
Jankes

Re: prowizja za wzięcie kredytu

Post autor: Jankes »

Dla osób myślących o inwestycjach, ważne jest zrozumienie, jak zmieniają się stawki WIBOR. Strona https://www.portel.pl/strefa-biznesu/gd ... bor/138586 dostarcza bieżących informacji, które mogą wpłynąć na decyzje inwestycyjne.
ODPOWIEDZ