Doradca finansowy

Który bank ma najkorzystniejszą ofertę dla przedsiębiorców? Gdzie założyć konto firmowe?
Awatar użytkownika
konstantyn_66
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2020, 15:52

Doradca finansowy

Post autor: konstantyn_66 »

Cześć. Coraz więcej moich znajomych korzysta z usług doradców finansowych. Kiedyś załatwiałem wszystko sam, ale prawo ciągle się zmienia i nie mam czasu na to, aby być z prawem finansowym na bieżąco. Znacie i polecacie kogoś dobrego z Lublina?
Awatar użytkownika
Ronald80
Posty: 1
Rejestracja: 29 mar 2020, 22:50

Re: Doradca finansowy

Post autor: Ronald80 »

Ja wszystkie swoje sprawy finansowe powierzyłem Business Banking Partnership. Mają tam super doradców!
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Doradca finansowy

Post autor: pikna »

Sama muszę przyznać, że pomoc doradcy finansowym w uzyskaniu kredytu to super sprawa. Gdybym ja nie zgłosiła się wcześniej do doradca kredytowy Warszawa bo myślę, że nie udało by mi się uzyskać tak dobrych warunków samej.
Śnieżka

Re: Doradca finansowy

Post autor: Śnieżka »

Staranie o kredyt hipoteczny może być dość stresującym doświadczeniem. Dlatego polecam skorzystanie z usług doradcy finansowego. Firma https://intuum.pl/nasz-blog/ skupia się na kliencie i jego potrzebach, a nie na zdobyciu klienta dla banku. Polecam zatem z czystym sumieniem.
sandruś

Re: Doradca finansowy

Post autor: sandruś »

Dzięki pomocy doradcy finansowego i biura nieruchomosci jestem właścicielką fajnego mieszkania . Agenci z biura to profesjonalne osoby które wiedza jakie oczekiwania ma klient wobec nich . Możemy skorzystać z ich usług tutaj https://www.cn-kaczmarek.pl/ . Na dodatek firma ta jest już kilkanaście lat na rynku.
ODPOWIEDZ