Nowa firma, księgowość

Biznesplan, finanse na start, koncept, ryzyko. Co powinieneś wiedzieć zanim zarejestrujesz firmę w urzędzie.
Awatar użytkownika
Filipa_93
Posty: 1
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:29

Nowa firma, księgowość

Post autor: Filipa_93 »

Witajcie. Zakładam firmę i potrzebuję kogoś, kto pomoże mi w księgowości, więc już teraz szukam kogoś godnego polecenia w Warszawie. Możecie podpowiedzieć, kogo warto zatrudnić?
Awatar użytkownika
Abelard1970
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2020, 17:41

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Abelard1970 »

Wejdź na stronę qualitydot.pl, sprawdź sobie ich ofertę. Ja jestem bardzo zadowolony z jakości obsługi, mają najlepszą kadrę księgowych w mieście.

akazoo jak zrezygnować
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: praktyczna »

Księgowość to można nawet teraz samodzielnie poprowadzić dzięki prostym intuicyjnym programom, tak samo jest z wystawianiem faktur, ja korzystam z tego https://www.bizin.pl/ systemu do faktur i prowadzenia magazynów i bardzo on ułatwia funkcjonowanie firmy. Mogę śledzić zamówienia, sprawdzać stany magazynowe a także wystawiać faktury online
Aldonka

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Aldonka »

W każdej firmie bardzo ważne jest prawidłowe prowadzenie księgowości. Bo jednak bez tego nie za bardzo poradzimy sobie z prowadzeniem naszej firmy. Dlatego też szukamy jakiegoś dobrego program do fakturowania z jpk Bo jednak bez tego ani rusz. Także warto znaleźć dobry i konkretny program
Agałka

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Agałka »

Jeśli ktoś z Was szuka biura rachunkowego z Mysłowic to polecam MDA Consulting. Siedzibę mają w Mysłowicach ale obsługują klientów z całego Śląska. Dobrze prowadzana księgowość w firmie to podstawa, bez tego ani rusz.
młyn

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: młyn »

Jeśli właśnie założyłeś nową firmę, to polecam skorzystać z księgowości online do rozliczania i prowadzenia finansów.

uprawa indoor marihuana
Kochana
Posty: 390
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:29

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Kochana »

Tak naprawdę różne nowoczesne programy mogą Ci pomóc w samodzielnym prowadzeniu księgowości swojej firmy. Na pewno będzie Ci potrzebny jakiś dobry program do jpk, co powiesz na JPK INSIGHT? Jest dość prosty w obsłudze, więc jestem przekonana, że będziesz zadowolona ;)
szakirą

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: szakirą »

Czy ktoś z was korzystał już ze Scanye? Słyszałam, że to świetny program, który pozwala na zeskanowanie i zaksięgowanie faktur bez zbędnego przepisywania danych. Chyba każda księgowa wie jakie to jest uciążliwe, dlatego chciałabym sie od tego uchronić.
Żelek

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Żelek »

W erze cyfryzacji biuro rachunkowe dla małej firmy nie musi znajdować się w tym samym mieście, co rejestrowana działalność ;) Możesz swobodnie dokumenty wysyłać zdalnie. Jest obecnie sporo biur rachunkowych na rynku. Poszukaj, poczytaj opinie i znajdziesz coś dla siebie.
Anna Źiłkowska

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Anna Źiłkowska »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta tego biura z Warszawy http://expertointributis.com/#txt-3col-297615. Biuro zajmuje się kompleksowymi usługami księgowymi, obejmujące prowadzenie ksiąg rachunkowych, obsługę kadrowo-płacową, przygotowywanie i składanie w imieniu klienta informacji i deklaracji podatkowych w bardzo przystępnych cenach. Biuro Experto in Tributis znajduję się na Kardynała Stefana Wyszyńskiego 5 lok. 32.
Awatar użytkownika
Damko
Posty: 55
Rejestracja: 25 lip 2019, 9:09

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Damko »

To już na starcie Ci podpowiem, że warto zainwestować w monitoring płatności. Bardzo Ci to pomoże w terminowym egzekwowaniu płatności od klientów. A dodatkowo jak zdecydujesz się np. na Monpay to będziesz mieć informację o kliencie dzięki dostępowi do Biura Informacji Gospodarczej KIDT.
dwór

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: dwór »

Cześć, Filipa. Myślę, że jestem w stanie Ci pomóc. Możesz napisać do księgowego katowice z biura rachunkowego Nex https://www.nex.katowice.pl/ . Pan Adam to miły człowiek, wielozadaniowy. Na pewno dopracuje Twoje rozliczenia i wskaże Ci błędy, jeśli takowe wystąpią. Pracuje również w oparciu o systemy informatyczne, dlatego współpracuje z firmami w całej Polsce.
ŁukaszP

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: ŁukaszP »

Jeśli interesuje Was biuro księgowe w Krakowie, to bardzo polecam to: https://fcenter.pl/. Mają przystępne ceny, różnorodne pakiety, no i przede wszystkim nie robią błędów i są zawsze na czasie, niezależnie od tego, jak bardzo zmienia się prawo w naszym pięknym kraju ;)
Sylwia74

Re: Nowa firma, księgowość

Post autor: Sylwia74 »

Fajnym rozwiązaniem jeżeli chodzi o finanse firmy jest https://cashdirector.com/ jest oparty na platformie księgowej, ale jest czymś więcej ;) To taki wirtualny menadżer finansowy. Idealny dla małych i średnich firm, o których często się zapomina. Można zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy dzięki automatycznym narzędziom księgowym ;) Warto pomyśleć o takim rozwiązaniu ;)
ODPOWIEDZ