Windykacja długów przedawnionych

Wszystko o windykacji. Przepisy, jak odzyskać pieniądze, jak poradzić sobie z dłużnikami.
ułan12

Windykacja długów przedawnionych

Post autor: ułan12 »

Czy znajdę firmę która podejmie się windykacji długów przedawnionych? jest taka droga prawna w ogóle aby takie postępowanie było możliwe? Niedopatrzenie ze strony księgowej, jedna z faktur nie jest zapłacona mimo że w papierach figurowała jako zapłacona. Wyszło dopiero po latach a dłużnik nie kwapi się do jej zapłaty.
Awatar użytkownika
Szuler
Posty: 144
Rejestracja: 17 wrz 2019, 11:36

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: Szuler »

Odzyskiwanie swoich pieniędzy bywa bardzo skomplikowane i czasami wręcz niewykonalne, jeśli chce się to zrobić samodzielnie. Z tego właśnie powodu warto skorzystać z usług specjalistów. Na stronie https://www.fluence.com.pl/windykacja-sadowa/ mozna poczytać o windykacji sądowej i o tym, jak ją odpowiednio przeprowadzić.

t3 line
kóranowska

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: kóranowska »

Rozsądne jest skorzystanie z usług firmy, która pomoże nam w zrealizowaniu tego typu usług windykacyjnych. Ogromnego wsparcia na tym polu udzielili mi https://www.inwestinkaso.pl/oferta , ponieważ nieuczciwy , były wspólnik chciał mnie wyrolować. Ale z takim wsparciem możliwe okazało się odzyskanie tego, co było mi należne. Zdecydowanie polecam!
niechł

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: niechł »

Szczerze ci powiem, że nie wiem, może się da? Powinieneś skontaktować się ze specjalistami z tej dzieciny, od siebie polecam kancelarię i komornika sądowego Bartosza Rychlika https://komorniksieradzrychlik.pl/kontakt/ z Sieradza. Ich oferta jest szeroka, mają korzystne ceny, no i pan komornik działa szybko i skutecznie. Jeżeli mamy wierzycieli, którzy nie zwracają nam należności, to od razu idziemy właśnie do niego.
maąrcinkowski

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: maąrcinkowski »

Jeśli inne sposoby zawodzą i czas na windykację tzw. twardą – bezpośrednią to w Gdyni skorzystać możecie z usług Centralnego Biura Bezpieczeństwa Personalnego https://biurocbbp.pl/oferta/windykacja-porady-prawne/ Firma działa bardzo skutecznie, profesjonalnie, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych i legalnych narzędzi. W moim przypadku skutecznie rozwiązali sprawę z dłużnikiem, także jestem mega zadowolony, że na ich usługi się zdecydowałem.
Awatar użytkownika
kszata
Posty: 44
Rejestracja: 13 gru 2019, 17:32

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: kszata »

Niestety dług przedawniony nie podlega przymusowi państwowemu, tzn. nie można go dochodzić przed sądem ani egzekwować przed komornikiem. Możesz za to informację o takim zobowiązaniu umieścić w rejestrze dłużników. I to może być sposób na odzyskanie należności. O przedawnieniu długów wiele informacji znajdziesz na stronie https://www.big.pl/baza-wiedzy/przedawn ... o-wiedziec .
mórarz

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: mórarz »

Radziłbym zgłosić się do kancelarii, aby podpytać co nieco na ten temat. Wielu porad na tym polu udzielili mi https://www.kancelaria-amp.pl/uslugi/windykacja/ przez co sprawa była dla mnie całkowicie jasna. Warto walczyć z głupimi kruczkami, przez które dłużnicy będą myśleli, że są bezkarni!
coś

Re: Windykacja długów przedawnionych

Post autor: coś »

My nie mieliśmy przedawnionych długów, ale i potrzebowaliśmy pomocy przy windykacji długów bieżących. Pomógł nam rzetelny radcy prawny Mariusz Leciński http://www.lecinski.pl/ z kancelarii w Toruniu. To bardzo dobry specjalista, świetnie sobie ze wszystkim poradził. Zdecydowanie warto skorzystać z jego usług, bez problemu się z nimi dogadaliśmy, usługi ma w korzystnych cenach, szybko ściągnął pieniądze, z którymi nam zalegano, polecam.
ODPOWIEDZ