Strona 1 z 1

Dobry serwis - naprawa pralki

: 22 mar 2020, 13:04
autor: NorbilP
Cześć!
Jeżeli będziecie szukali dobrego serwisu z pomocą którego będziecie mogli liczyć na profesjonalne wsparcie i szybka realizację to koniecznie zwróćcie uwagę na https://pomoc-agd-krakow.pl/ gdzie można liczyć na rzetelne podejście obsługi, przystępne ceny i oczywiście terminową realizację. Pozdrawiam!

Re: Dobry serwis - naprawa pralki

: 22 mar 2020, 19:38
autor: Rofie
Moja pralka miała już swoje lata, więc nawet nie było sensu jej naprawiać, kiedy się zepsuła. Postawiłam na nową, polecaną przez wiele osób Electrolux, z serii PerfectCare. I powiem szczerze, że sama dołączam do osób, które sobie ją chwalą. Moje ubrania są w naprawdę genialnym stanie.

Re: Dobry serwis - naprawa pralki

: 22 kwie 2020, 13:14
autor: Kochana
A jakie możecie polecić serwisy ekspresów do kawy? Czy ktoś z Was miał może okazję korzystać z usług firmy https://klinikaekspresow.pl/? Jak dla mnie dużym plusem u nich jest to, że aby oddać ekspres do naprawy, nie trzeba nigdzie jechać ;) Wystarczy to zgłosić, a kurier sam przyjedzie i odbierze od Was zepsuty sprzęt ;)

c. diana

Re: Dobry serwis - naprawa pralki

: 21 maja 2020, 20:48
autor: matylka
Orientowałaś się już, ile kosztuje taka naprawa pralki? Całkiem możliwe, że to nie jest opłacalne i wtedy lepiej zdecydować się na zakup nowego sprzętu. Ja ze swojej strony na pewno mogę polecić tę stronę jaka-pralka.pl gdzie znajdziecie rankingi najlepszych pralek na rynku.

Re: Dobry serwis - naprawa pralki

: 16 cze 2021, 8:48
autor: szkółka
Znaleźć dobry serwis od naprawy pralki to nie lada wyzwanie. Dlatego też zamierzam znaleźć jakiś dobry i polecany serwis. Ale zanim takiego znajdę to jakoś pranie robić muszę. I tak na szczęście udało mi się znaleźć tę pralnię chemiczną https://www.pralnia-warszawianka.pl/ w której to bez problemu wezmą moje pranie i je nawet wyprasują. Więc zawsze jakieś rozwiązanie to jest.