Strona 1 z 1

Lubicie deszcz i burze?

: 26 mar 2021, 23:55
autor: Ęćki
Hej wszystkim!

Lubicie oglądać i wąchać deszcz? A może tak jak mnie interesują Was burze? Ja znalazłem wspaniałe rozwiązanie dla takich fanatyków jak ja :lol: Wchodzę sobie na https://radaryonline.pl/radar-burz/ i sprawdzam gdzie jest burza. Jeśli jest gdzieś blisko mnie to rodzina i przyjaciele wiedzą, że gdy burza to mi proszę nie przeszkadzać. Wychodzę wtedy z aparatem i cykam zdjęcia, choć i ja się trochę czasami boję :lol:

Re: Lubicie deszcz i burze?

: 20 cze 2021, 21:46
autor: Ojćiek
oj tak! Uwielbiam pogodę burzową i deszczową. Staram się zawsze jechać w takie miejsce gdzie występują gdzieś 10 kilometrów ode mnie. Przede wszystkim korzystam ze strony https://radar-opadow.live/ i jestem bardzo zadowolony! Polecam każdemu taką przygodę. Ponadto fotografuję pioruny itp, ważne jest dobre ustawienie naświetlania.

Re: Lubicie deszcz i burze?

: 26 sie 2021, 13:52
autor: Wózkowy
Ja akurat lubię deszcz gdyż wtedy wiem, ze mój zbiornik na wodę deszczową będzie się bez problemów napełniał. jak jeszcze czytałem na stronie http://zielonainfrastruktura.pl/jaka-po ... eszczowke/ to teraz już również wiem dokładnie która pompa do zbiornika z deszczówką jest warta tego aby ją mieć.

Re: Lubicie deszcz i burze?

: 26 paź 2021, 19:55
autor: Magda
Tak ja na ogół taką pogodę lubię, ale jeśli mieszkamy na terenach podmokłych to na pewno warto jest mieć również odpowiednią pompę w pogotowiu. Najlepiej sprawdź również samodzielnie jakiego rodzaju pompy się wykorzystuje do poszczególnych zadań. Dla mnie taka wiedza jest przede wszystkim przydatna.