Dobry psycholog kogo polecacie?

Luźne rozmowy na różne tematy.
Awatar użytkownika
halinkaa
Posty: 83
Rejestracja: 30 sty 2020, 19:13

Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: halinkaa »

Przechodze przez ciężki okres jakim jest wypalenie zawodowę i szukam odrobiny empatii i zrozumienia, co powiecie mi na temat placówki jaką jest http://poradniasalomon.com.pl ? czytałam wiele dobrego na temat tego miejsca, między innymi o ciepłej atmosferze pełnej zrozumienia.
Awatar użytkownika
Klynton
Posty: 84
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:09

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Klynton »

Wszystko zależy od tego jaki macie problem. Jeśli sprawa dotyczy uzależnienia to warto zgłosić się do wyspecjalizowanej poradni zajmującej się tego typu przypadłościami. Dobrych psychoterapeutów znajdziecie w https://www.centrumdobrejterapii.pl/spe ... leznienia/ . Tu możecie liczyć na wsparcie i indywidualne podejście do problemu.
unknown
Posty: 28
Rejestracja: 26 wrz 2019, 11:23

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: unknown »

Może pomoże Ci psychoterapia Kraków ? Z tego co słyszałem pomogła już wielu osobą z naprawdę poważnymi problemami. Warto przecież spróbować może akurat się uda ?
Awatar użytkownika
NataliaPokonajLek
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2020, 22:42

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: NataliaPokonajLek »

Współcześnie wiele specjalistów od zdrowia psychicznego udostępnia swoje usługi on-line. Warto sprawdzić czy opcja psychoterapii online jest dla nas: https://www.pokonajlek.pl/psycholog-online/. Badania naukowe jednoznacznie wskazują na równie wysoką skuteczność takiego oddziaływania jak terapia stacjonarna.

pozdrawiam
Natalia
Awatar użytkownika
suzzi
Posty: 136
Rejestracja: 23 sie 2019, 16:13

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: suzzi »

Najlepszy psycholog dziecięcy warszawa słyszałam, że jest dostępny tutaj https://poradnia-harmonia.pl/psycholog- ... -warszawa/ . Także jak macie problemy dzieckiem, zauważyliście u niego dziwne zachowania na pewno warto tam się udać. Dzięki specjalistom będziecie mogli przełamać barierę.
opiumć

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: opiumć »

Ja zastanawiam się juz kolejny rok czy nie pójdę do psychologa do https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ bo mam ogromne problemy jeżeli chodzi o stres i pracę, wszystko jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi. Wcześniej twierdzono u mnie nerwicę natręctw. A pan doktor akurat specjalizuje się w takich przypadkach. Nie powiem wydaje mi się że jest coraz lepiej od kiedy pracuje z panem doktorem.
Śnieżka

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Śnieżka »

Pomoc psychologa jest nieoceniona w wielu przypadkach. Nie warto zwlekać z wizytą https://mediccentre.pl/specjalisci/psycholog . Zawsze dobrze jest się wyżalić komuś, kto ma do tego profesjonalne podejście.
Elżbieta

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Elżbieta »

Nie ma co ukrywać, że jeśli potrzebujecie tego typu wsparcia, to koniecznie powinniście stawiać na wsparcie najlepszych specjalistów. Nie wyobrażam sobie korzystania z porad kogoś, kto nie ma dobrej opinii w branży. Właśnie dlatego dzisiaj tyle osób decyduje się na zdalne porady świadczone w Psychomedic.Online. Jak dla mnie, to najbardziej rozsądne podejście, bo w ten sposób bazujecie na doświadczeniu i wiedzy najlepszych ekspertów w Polsce.
Oleńczuk

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Oleńczuk »

Też tak czuję. Liczy się przede wszystkim to, by zawsze sięgać po jak najlepszą opiekę psychologiczną. Moim zdaniem powinniście przede wszystkim zajrzeć do https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ i właśnie tam odbyć odpowiednie konsultacje psychologiczne. To na prawdę ważna rzecz, więc koniecznie weźcie to pod uwagę już teraz.
Paweł81

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Paweł81 »

Polecić ci mogę wetalk - pomoc psychologiczną online. Korzystam z tej platformy od roku i jestem bardzo zadowolony z jej działania. Masz tam dostęp do wielu bardzo dobrych psychologów z całego kraju, dzięki formie kontaktu online. Rozmawiać ze swoim psychologiem można praktycznie codziennie, więc moim zdaniem nie ma lepszej opcji.
Mikołaj

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Mikołaj »

Zastanawiam się nad tym, czy nie wspomóc swojej walki ze stresem, przy pomocy olejku CBD, który można kupić tutaj https://www.konopieizdrowie.pl/CBD. Słyszałem, że taki olejek jest bardzo skuteczny. Czy ktoś z was, korzystał z niego w walce ze stresem i może podzielić się wrażeniami?
Bożena

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Bożena »

Ja wychodzę z założenia, że dobrym pomysłem mogłoby być na pewno postawienie na jak najlepsze rozwiązania w zakresie poprawy stanu Waszego zdrowia. Co do psychiatry, sporo dobrego można poczytać na temat kliniki https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ więc może sprawdźcie sobie świadczone przez nich wsparcie.
Bożena

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Bożena »

Faktycznie, to bardzo ważny aspekt. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, byście w pierwszej kolejności zainteresowali się tym, w jaki sposób moglibyście już teraz wspomóc Wasze dzieci w leczeniu. Na pewno warto byłoby zorientować się w tym, w jaki sposób leczyć Zespół Aspergera. Na szczęście dzisiaj medycyna poszła znacząco do przodu, więc nie powinniście mieć z tym problemów.
Gość

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Gość »

Ja mogę polecić gabinet z Wrocławia https://neuroza.pl/psycholog-wroclaw/ w którym można skorzystać z usług psychologa i psychoterapeuty w zakresie diagnostyki, poradnictwa, konsultacji oraz psychoterapii krótko i długoterminowej.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 270
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: matylka »

Powiem ci, ze wcale nie tak łatwo znaleźć namiar na dobrego psychologa . Wiem, bo sama przez to przechodziłam. Natomiast polecono mi wizytę w https://centrum-terapii.pl/ i jak się okazalo - była to bardzo dobra decyzja.
antosiaa

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: antosiaa »

No to ja przykładowo słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat - https://www.pracowniakreska.com/psychol ... cy-poznan/ - ponoć to jest świetna pracownia psychologiczna, gdzie naprawdę można liczyć na pełne wsparcie. Ich usługi są nie tylko skierowane do osób dorosłych, ale i dzieci.
Matia

Re: Dobry psycholog kogo polecacie?

Post autor: Matia »

Znaczenie zdrowia psychicznego w życiu każdego człowieka jest niepodważalne. W związku z tym, takie miejsce jak centrum psychologiczne warszawa stanowi miejsce, gdzie można znaleźć wsparcie i profesjonalne doradztwo. Dobrze jest wybierać miejsca gdzie zespół doświadczonych psychologów i terapeutów jest gotowy służyć pomocą, oferując terapie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.
ODPOWIEDZ