Integracja w firmie

Szkolenia dla pracowników i dla Ciebie. W co warto zainwestować?
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 143
Rejestracja: 21 paź 2019, 19:19

Integracja w firmie

Post autor: aleks »

Cześć! Szukam pomysłu na imprezę integracyjną, najlepiej coś w Szczecinie, na miejscu. Polecacie coś konkretnego? Mnie w oko wpadła oferta mabozoneclub. Jest to integracyjny, klub sportowy dla firm i biznesmenów. Przejrzałem ich ofertę na stronie www i wydaje się bardzo ciekawa, tym bardziej że ceny nie są wygórowane. Co myślicie? Mnie się wydaje, ze taki wspólny bilard albo kręgle, to niezła rozrywka.
Awatar użytkownika
matylka
Posty: 244
Rejestracja: 23 gru 2019, 10:40

Re: Integracja w firmie

Post autor: matylka »

Hm, może warto postawić na paintball? Świetne opinie ma arenamocy.pl w Krakowie. Mają duży teren, więc zabawa jest o wiele przyjemniejsza. :) W taki sposób, na pewno zintegrujecie się z całą firmą :) My korzystalismy z ich usług, wszystko było super!
aśka

Re: Integracja w firmie

Post autor: aśka »

aleks pisze: ↑11 gru 2019, 16:03 Cześć! Szukam pomysłu na imprezę integracyjną, najlepiej coś w Szczecinie, na miejscu. Polecacie coś konkretnego? Mnie w oko wpadła oferta mabozoneclub. Jest to integracyjny, klub sportowy dla firm i biznesmenów. Przejrzałem ich ofertę na stronie www i wydaje się bardzo ciekawa, tym bardziej że ceny nie są wygórowane. Co myślicie? Mnie się wydaje, ze taki wspólny bilard albo kręgle, to niezła rozrywka.
dobry pomysł
Awatar użytkownika
praktyczna
Posty: 66
Rejestracja: 01 lip 2019, 14:41

Re: Integracja w firmie

Post autor: praktyczna »

Jeśli o mnie chodzi to najlepsza impreza w moim życiu była na tych https://www.cookup.pl/k/warsztaty/ kulinarnych warsztatach, każdy się dobrze bawił a degustacja na koniec też super, lepsze to niż wyjście do knajpy i popijawa. W tym roku też pewnie będzie takie coś zorganizowane z tym ze wybierzemy inną tematykę
ODPOWIEDZ