Reklama zewnętrzna

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
gość

Reklama zewnętrzna

Post autor: gość »

Witam wszystkich! Jaka forma reklamy zewnętrznej jest waszym zdaniem najskuteczniejsza? Ja zawsze byłem zdania, że to wielkoformatowe banery reklamowe mają największą moc i trafiają do dużej liczby odbiorców, więc inwestuję przede wszystkim w nie. Z jakich sposobów wy korzystacie? O ile to nie tajemnica możecie podzielić się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: pikna »

A ktoś teraz jeszcze się bawi w reklamę zewnętrzną? Bo dla mnie to jest trochę strata czasu jak i pieniędzy. Obecnie zresztą przebudowuję moją stronę internetową i agencja http://contentmarketing.com.pl/ przygotowuje dla mnie artykuły na nią, bo wolę żeby robił to ktoś kto faktycznie się na tym zna.
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: Reklama zewnętrzna

Post autor: asiowska »

Ja bym jednak wolała od razu pójść w marketing internetowy, który jest po prostu znacznie bardziej korzystną formą reklamowania się. Zdecydowanie warto też jest tuta współpracować ze specjalistami w tym kierunku a dla mnie takimi są ludzie z https://marketinggdynia.pl/ . Już nie raz prowadzili dla mnie kampanię i do dziś mam jej wszystkie skutki.
ODPOWIEDZ