promowanie firmy

W tym miejscu możesz zareklamować swoją firmę.
Awatar użytkownika
pikna
Posty: 51
Rejestracja: 10 lis 2019, 11:16

promowanie firmy

Post autor: pikna »

W jaki sposób polecacie reklamować firmę zajmującą się usługami holowania? Myślicie, że strona internetowa wystarczy? Planowałem stworzenie jej zlecić agencji Perspektiw, bo słyszałem, że dobrze się na tym znają. Korzystaliście z ich usług? Czy coś innego możecie zaproponować?
Awatar użytkownika
asiowska
Posty: 47
Rejestracja: 02 wrz 2020, 20:51

Re: promowanie firmy

Post autor: asiowska »

Ja siedzę w tej samej branży i chcąc mieć skuteczną ale i oryginalną reklamę sieciową postawiłam na ludzi od http://copywriting.katowice.pl/ . Ich specjalizacja to content marketing, gdzie po latach działań, potrafią napisać na podstawie dostarczonych informacji, ciekawy tekst branżowy. To zdecydowanie na dłużej wciągnie potencjalnego odbiorcę przekazu, a wczytany, nieświadomie pochłania kolejne fragmenty przeszyte reklamą ;)
Iraż

Re: promowanie firmy

Post autor: Iraż »

A korzystacie z pomocy agencji marketingowych czy jednak skupiacie się na tym by robić wszystko samodzielnie? Ja dzięki firmie https://virtualpeople.pl/ przekonałem się że oddanie takich działan do profesjonalistów to po prostu oszczędność czasu i pieniędzy. A i efekty lepsze
Goś

Re: promowanie firmy

Post autor: Goś »

Możesz przyciągnąć nowych klientów do swojego sklepu internetowego, jeśli wprowadzisz płatność ratalną oraz leasing. Taką możliwość masz na platformie IAI - https://www.idosell.com/pl/shop/blog/do ... 1235327036. Koniecznie przeczytaj ten artykuł.
ginamó

Re: promowanie firmy

Post autor: ginamó »

Przed siedzibą naszej firmy zagościły wyświetlacze tekstowo-graficzne, obok ktorych ciężko przejść obojętnie. Za ich wykonanie odpowiadają https://ecoled.info.pl/wyswietlacze-tek ... ficzne-p10 , którzy do tematu podeszli w sposób całkowicie profesjonalny - a to sprostało moim wymaganiom. Wielu klientów już zachęciliśmy do odwiedzin, właśnie w ten sposób!
ODPOWIEDZ